Juwelen Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1944422
19120
346
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr csiga, jelzett, 3×1,5 cm, nettó: 9,3 g
1944429
19121
346
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr fényképtartó keret, jelzett, 4×2,5 cm, nettó: 11 g 1944513
19122
346
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr hajó, jelzés nélkül, 6,5×5 cm, nettó: 26,1 g 1392601
19123
346
Jewellery
1910815
19124
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) fülbevaló pár, csiszolt kristályüveggel, jelzés nélkül, bruttó: 24,1 g 1910807
19125
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) kereszt medál, jelzés nélkül, nettó:6,3 g
1910733
19126
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) olasz karkötő, jelzett, h:19 cm, nettó: 4,5 g 1912794
19127
346
3800
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc tahiti gyönggyel és cirkon medállal, jelzett, bruttó: 5,8 g 1914045
19128
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) kereszt medál cirkon kövekkel, jelzés nélkül, 6,5×4,5, bruttó:11,5 g 1913888
19129
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) markazit köves bross, bruttó: 14,2 g 5×5 cm
1913624
19130
346
17000
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, csiszolt rubinnal, jelzett, méret: 56, bruttó:6,8 g 1913909
19131
346
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) gyűrű, csiszolt cirkonnal, jelzett, méret:54, bruttó: 9,4 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF