https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 203

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag.) tárgyak, sérültek, közte három antik ezüst, összesen: 5 db, nettó: 710 g
1
19193.

Ezüst (Ag.) tárgyak, sérültek, közte három antik ezüst, összesen: 5 db, nettó: 710 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (CS),  kis hibákkal,  m:28 cm, nettó:429 g
1
19194.

Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (CS), kis hibákkal, m:28 cm, nettó:429 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (SB),  kis horpadásokkal, nettó:365 g, m:30 cm
1
19195.

Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (SB), kis horpadásokkal, nettó:365 g, m:30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) fűszertartó, üveg betéttel, kiskanállal, jelzettek, bruttó 71,7 g
1
19196.

Ezüst (Ag.) fűszertartó, üveg betéttel, kiskanállal, jelzettek, bruttó 71,7 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst Iráni tejkiöntő és cukortartó 900-as ezüst, perzsa mintával, jelzett. 112 g d:8 cm, m:8 cm
1
19197.

Ezüst Iráni tejkiöntő és cukortartó 900-as ezüst, perzsa mintával, jelzett. 112 g d:8 cm, m:8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst pipere készlet. Kézitükör 25 cm, két kefe. Monogramos, jelzett.
1
19198.

Ezüst pipere készlet. Kézitükör 25 cm, két kefe. Monogramos, jelzett.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst szószos edény. Jelzett, 171 g. 13x19cm
1
19199.

Ezüst szószos edény. Jelzett, 171 g. 13x19cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gazdagon díszített, áttört ezüst fűszertartó metszett üveggel. Jelzett. nettó 50 g. 9 cm
1
19200.

Gazdagon díszített, áttört ezüst fűszertartó metszett üveggel. Jelzett. nettó 50 g. 9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst váza kis horpadással, súlyozott. Jelzett. Br: 179 g 21 cm
1
19201.

Ezüst váza kis horpadással, súlyozott. Jelzett. Br: 179 g 21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Ezüst gyertyatartó perzsa mintával, jelzett. 172g  11 cm
1
19202.

Ezüst gyertyatartó perzsa mintával, jelzett. 172g 11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik ezüst (Ag.) tál, jelzett, apró horpadással, m:8 cm, d:16,5 cm nettó:439 g
1
19203.

Antik ezüst (Ag.) tál, jelzett, apró horpadással, m:8 cm, d:16,5 cm nettó:439 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse