Juwelen Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1948391
19180
346
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) cigarettatárca, zománcozott szélekkel, jelzett, tartódobozban, 8×11 cm, bruttó: 165,6 g 1963879
19181
346
22000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) ételcsipesz, jelzett, kopásokkal, h: 17 cm, nettó 45,1 g
1961597
19182
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) hamuzótálka, jelzett, 14×7,5 cm, nettó:31 g
1965938
19183
346
Jewellery
Ezüst tortacsipesz Jelzett. 28 g 16 cm
1965889
19184
346
Jewellery
3 db kisméretű ezüst képkeret. Jelzett d: 6 cm 1965942
19185
346
13000
Jewellery
Ezüst deszertfogó csipesz rózsa díszítéssel Jelzett. 49 g 15 cm
1965917
19186
346
Jewellery
Ezüst perzsa fűszertartó pár. Jelzettek / Silver spice holders 50 g
1909456
19187
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) medálos korall nyaklánc, jelzés nélkül, h:30 cm, bruttó:13 g
1948384
19188
346
Jewellery
Ezüst(Ag) 6 db monogramos teáskanál, jelzett, h: 14,5 cm, nettó: 133,7 g 1926157
19189
346
15000
Jewellery
Ezüst (Ag.) rák figura, jelzett, h:8,5 cm, m:5 cm, nettó:43,8 g
1965346
19190
346
Jewellery
Argenti Szűz Mária a kis Jézussal,olasz ezüst ( Ag.) lemez, fa táblán, jelzett, 11,5×8 cm, bruttó:138 g
1966074
19191
346
13000
Jewellery
6 személyes ezüst tortavilla készlet rózsa díszítéssel. Jelzett, díszdobozba, hiányos zárral 87 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF