Juwelen Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1870957
19156
346
Jewellery
Ezüst(Ag) "Stad Wien" tálka, jelzett, d: 11 cm, nettó: 43,6 g
1928336
19157
346
2200
Jewellery
Ezüst (Ag.) medálok (4db), jelzettek, összesen nettó: 5 g 1926082
19158
346
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret:52, bruttó: 2,8 g 1928544
19159
346
4800
Jewellery
Pandora ezüst (Ag.) charm ( 3 db), jelzett, bruttó: 6,2 g 1966006
19160
346
Jewellery
Ezüst pépes ételekhez tolókanál, Jelzett. 15 g, 10 cm
1965983
19161
346
Jewellery
Ezüst felvágottas villa és vajazókés. rózsa díszítéssel Jelzett. 24 g 13, 11 cm 1926110
19162
346
13000
Jewellery
Ezüst (Ag.) karperec borostyánnal, jelzett, d:6,7 cm, bruttó:25,8 g 1689461
19163
346
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevaló pár, ónix díszítéssel, jelzett, 5,5x2,5 cm, bruttó: 20,3 g 1928899
19164
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc drágaköves medállal, jelzett, bruttó: 32 g 1928902
19165
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, nettó:4,3 g, 7×7,5 cm
1928306
19166
346
4800
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű francia design, méret:53, bruttó: 18,3 g
1926090
19167
346
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett (925), h: 25 cm, nettó: 5,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF