Porzellan

Zahl der Lose: 123

Sadler virágos bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 11,5 cm
11234.

Rufpreis:
2 800 HUF

6+1 db Villeroy & Boch kékfestéses tányér, jelzettek, apró kopásokkal, d: 23 cm
11235.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Moritz Zdekauer (MZ) mitológiai jelenetes dísztányér  matricás, jelzett, kopott, karcolásokkal, d: 24,5 cm
11236.

Rufpreis:
8 000 HUF

11237.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Heinz kislány a báránnyal, kézzel festett, jelzett, kopott, m:17,5 cm
11238.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bavaria mokkás készlet, kézzel festett(utólag), jelzett, egyik csészealjon csorbával
11239.

Rufpreis:
6 000 HUF

PIG teás csésze és alj, cukortartó, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal
11240.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kahla teás csésze és alj + süteményes tányér, kézzel festett, kopott, jelezett
11241.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11242.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Franz Dorfl Studio Vienna díszdoboz, részben kézzel festett, jelzett (R.Ibl), apró hajszál repedéssel, m:10 cm, d:18 cm
11243.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

2 db Villeroy & Boch csésze, kékfestés, jelzett, apró kopásnyomokkal, az egyiken apró lepattanás, d: 10 cm
11244.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1890 Fischer virág mintás kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, máz alatti hajszál repedésekkel, m: 16,5 cm, d: 27 cm
11245.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF