Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1935878
11234
343
Sadler virágos bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 11,5 cm
1937373
11235
343
3200
6+1 db Villeroy & Boch kékfestéses tányér, jelzettek, apró kopásokkal, d: 23 cm 1872508
11236
343
Moritz Zdekauer (MZ) mitológiai jelenetes dísztányér matricás, jelzett, kopott, karcolásokkal, d: 24,5 cm
1295169
11237
343
13000
1936911
11238
343
Heinz kislány a báránnyal, kézzel festett, jelzett, kopott, m:17,5 cm
1854890
11239
343
Bavaria mokkás készlet, kézzel festett(utólag), jelzett, egyik csészealjon csorbával 1914755
11240
343
PIG teás csésze és alj, cukortartó, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal
1791087
11241
343
3200
Kahla teás csésze és alj + süteményes tányér, kézzel festett, kopott, jelezett 1856535
11242
343
1856508
11243
343
Franz Dorfl Studio Vienna díszdoboz, részben kézzel festett, jelzett (R.Ibl), apró hajszál repedéssel, m:10 cm, d:18 cm
1937407
11244
343
2 db Villeroy & Boch csésze, kékfestés, jelzett, apró kopásnyomokkal, az egyiken apró lepattanás, d: 10 cm 1883206
11245
343
50000
cca 1890 Fischer virág mintás kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, máz alatti hajszál repedésekkel, m: 16,5 cm, d: 27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF