Porzellan

Zahl der Lose: 123

Eigl mokkás csésze, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal
11221.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hutschenreuther szószostál, festett aranyozással, jelzett, kopás nyomokkal, 24×16 cm
11222.

Rufpreis:
2 000 HUF

Coalport táncosnő, fehérmázas, jelzett (tervező:Neil Welch), apró kopás nyomokkal, m: 25 cm
11224.

Rufpreis:
10 000 HUF

Heinz kisfiú a cicával, kézzel festett, jelzett, kopott, alján hajszál repedéssel,  m:17,5 cm
11225.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lippelsdorf  madaras gyertyatartó, jelzett, aranyozott festéssel, jelzett, hibátlan, m: 14 cm, h: 18 cm
11226.

Rufpreis:
3 000 HUF

Reichenbach gyümölcsöstál, matricás, jelzett, hibátlan, d:28 cm
11227.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Goebel Klimt kis váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:10,5 cm
11228.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Moritz Zdekauer (MZ): A három grácia. Porcelán dísztányér, matricás, jelzett, kopott, karcolásokkal, d: 24,5 cm
11229.

Rufpreis:
8 000 HUF

Victoria Austria mitológiai jelenetes falitál, matricás, jelzett, kopott aranyozással, d: 30 cm
11230.

Rufpreis:
12 000 HUF

Victoria Austria mitológiai jelenetes falitál, matricás, jelzett, kopott aranyozással, d: 32 cm
11231.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lichte talpas kínáló, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 20 cm
11232.

Rufpreis:
3 000 HUF

Irizáló őávás szalvétatartó, mázas fajansz, apró kopásokkal, m: 12 cm
11233.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF