Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1918905
11221
343
Eigl mokkás csésze, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal
1932569
11222
343
Hutschenreuther szószostál, festett aranyozással, jelzett, kopás nyomokkal, 24×16 cm 1935672
11224
343
Coalport táncosnő, fehérmázas, jelzett (tervező:Neil Welch), apró kopás nyomokkal, m: 25 cm
1936860
11225
343
Heinz kisfiú a cicával, kézzel festett, jelzett, kopott, alján hajszál repedéssel, m:17,5 cm
1938282
11226
343
Lippelsdorf madaras gyertyatartó, jelzett, aranyozott festéssel, jelzett, hibátlan, m: 14 cm, h: 18 cm 1937495
11227
343
Reichenbach gyümölcsöstál, matricás, jelzett, hibátlan, d:28 cm 1937664
11228
343
Goebel Klimt kis váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:10,5 cm 1872510
11229
343
Moritz Zdekauer (MZ): A három grácia. Porcelán dísztányér, matricás, jelzett, kopott, karcolásokkal, d: 24,5 cm
1878180
11230
343
Victoria Austria mitológiai jelenetes falitál, matricás, jelzett, kopott aranyozással, d: 30 cm
1878183
11231
343
Victoria Austria mitológiai jelenetes falitál, matricás, jelzett, kopott aranyozással, d: 32 cm 1937503
11232
343
Lichte talpas kínáló, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 20 cm
1937493
11233
343
Irizáló őávás szalvétatartó, mázas fajansz, apró kopásokkal, m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF