Porzellan

Zahl der Lose: 123

Hollóházi BM porcelán emlékplakett, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, díszdobozban, hozzá 7 db felvarró
11209.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db Hollóházi falra akasztható kistányér, az egyik kézzel festett, jelzettek, kis kopásokkal, d: 15 cm
11210.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi virágos-madaras váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 24,5 cm
11211.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi porcelán sörös korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyommal, m: 15 cm
11212.

Rufpreis:
800 HUF

Gránit váza, csurgatott mázas, jelzett, hibátlan, m:20 cm
11213.

Rufpreis:
1 000 HUF

XIX. sz.: Jelzett (Bauer Erzsébet) kézzel festett gyertyatartó pár, mázas fajansz, kopott, apró lepattanással, m: 21 cm (2×)
11214.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Kalocsai virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett (kopott), d: 12 cm, m: 8 cm
11215.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kispesti porcelán pipacsos fonott kosár, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, 17×14×5 cm
11216.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 24,5 cm
11217.

Rufpreis:
3 000 HUF

11218.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Lenin porcelán büszt, fehér mázas, hibátlan, jelzett, m: 27 cm
11219.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Limoges porcelán teás és mokkás készlet, hiányos, matricás, jelzett, hibátlan
11220.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF