Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1935812
11209
343
Hollóházi BM porcelán emlékplakett, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, díszdobozban, hozzá 7 db felvarró 1935827
11210
343
2 db Hollóházi falra akasztható kistányér, az egyik kézzel festett, jelzettek, kis kopásokkal, d: 15 cm
1935821
11211
343
Hollóházi virágos-madaras váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 24,5 cm 1911793
11212
343
Hollóházi porcelán sörös korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyommal, m: 15 cm 1934782
11213
343
Gránit váza, csurgatott mázas, jelzett, hibátlan, m:20 cm 1872203
11214
343
60000
XIX. sz.: Jelzett (Bauer Erzsébet) kézzel festett gyertyatartó pár, mázas fajansz, kopott, apró lepattanással, m: 21 cm (2×)
1936878
11215
343
Kalocsai virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett (kopott), d: 12 cm, m: 8 cm 1934326
11216
343
Kispesti porcelán pipacsos fonott kosár, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, 17×14×5 cm 1936547
11217
343
Aquincumi népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 24,5 cm 1939235
11218
343
26000
1936680
11219
343
15000
Lenin porcelán büszt, fehér mázas, hibátlan, jelzett, m: 27 cm
1934442
11220
343
11000
Limoges porcelán teás és mokkás készlet, hiányos, matricás, jelzett, hibátlan Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF