Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1916235
11246
343
Alföldi bonbonier Hódmezővásárhely címerével, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 12,5 cm + 3 db Hollóházi Vasas kupica, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 4,5×4,5×4 cm
1935491
11247
343
11000
Kalocsai edény készlet, kézzel festett, jelzett, eltérő mintákkal, kis kopásokkal, különböző méretben 1937659
11248
343
Iris porcelán süteményes készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
1934157
11249
343
Német porcelán kék virágmintás kiöntő, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1934166
11250
343
Kínai porcelán tálkák, 4 db + 1 db kanál, hibátlanok, d: 10 és 20 cm között 1934764
11251
343
Rózsás porcelán tojás, apró lepattanással, jelzés nélkül, 6,5×4,5×6 cm 1934528
11252
343
15000
Kínai fajansz tájképes kínáló, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 19×13×6 cm 1932899
11254
343
48000
Kínai jelzett padlóváza, kézzel festett, kopás nyomokkal, m: 60 cm
1933343
11255
343
Alba Iulia porcelán szarvas figura. Jelzett, hibátlan m: 16 cm 1939999
11256
343
Talicskás fiú, kézzel festett bikvit porcelán, foltos, m: 21 cm, h:19 cm 1914561
11257
343
Csehszlovák dísztányér a Károly híd látképével, matricás, jelzett (Tauschek), apró kopás nyomokkal, d:25 cm
1900132
11258
343
Virág mintás váza, jelzett (olvashatatlan), kézzel festett, apró csorba a tetején, m: 18,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF