Porzellan

Zahl der Lose: 123

Alföldi bonbonier Hódmezővásárhely címerével, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 12,5 cm + 3 db Hollóházi Vasas kupica, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 4,5×4,5×4 cm
11246.

Rufpreis:
800 HUF

Kalocsai edény készlet, kézzel festett, jelzett, eltérő mintákkal, kis kopásokkal, különböző méretben
11247.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Iris porcelán süteményes készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
11248.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német porcelán kék virágmintás kiöntő, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11249.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kínai porcelán tálkák, 4 db + 1 db kanál, hibátlanok, d: 10 és 20 cm között
11250.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rózsás porcelán tojás, apró lepattanással, jelzés nélkül, 6,5×4,5×6 cm
11251.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai fajansz tájképes kínáló, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 19×13×6 cm
11252.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kínai jelzett padlóváza, kézzel festett, kopás nyomokkal, m: 60 cm
11254.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Alba Iulia porcelán szarvas figura. Jelzett, hibátlan m: 16 cm
11255.

Rufpreis:
1 000 HUF

Talicskás fiú, kézzel festett bikvit porcelán, foltos, m: 21 cm, h:19 cm
11256.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csehszlovák dísztányér a Károly híd látképével, matricás, jelzett (Tauschek), apró kopás nyomokkal, d:25 cm
11257.

Rufpreis:
1 800 HUF

Virág mintás váza, jelzett (olvashatatlan), kézzel festett, apró csorba a tetején, m: 18,5 cm
11258.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF