https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 123
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1675551
11259
343
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Dulevo szovjet porcelán csésze alátéttel, 2 db, jelzett, kissé kopott, d: 10 cm és 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1937560
11260
343
0
1400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Dekoratív kékes szalvétatartó, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1937399
11261
343
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Adams angol porcelán teás készlet: 3 db csésze+alj, tejkiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal
Das Lot is nicht erreichbar
1937405
11262
343
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Bavaria ezüstlakodalmi csésze és tányér, matricás, jelzet, apró kopásokkal, különböző méretben
Das Lot is nicht erreichbar
1872119
11263
343
0
30000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 kézzel festett porcelán női portré, hátoldalán karcolt T jelzéssel, jó állapotban, d: 25,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1872104
11264
343
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett (BB) táncoló nő, kézzel festett, sérült, kopott, m: 35 cm 1872098
11265
343
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett (BB) gitározó figura, kézzel festett, javított, kopott, m: 35 cm 1871558
11266
343
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
XX. sz. eleje: Cigánylány. Cseh porcelán tál. Matricás, részben kézzel festett. aranyozáson apró kopás d:34 cm / Begining of 20th century: Gypsy girl. Czech porcelain bowl. Partly hand painted, d: 38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1872069
11267
343
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Kézzel festett fali dísztál, jelzett (Rónai), kopott, d: 30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1872642
11268
343
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
XX. sz. Cheng Hua jelzésű kínai váza, máz alatti kézi festéssel, hibátlan, m:29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1872185
11269
343
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 kézzel festett porcelán női portré, hátoldalán karcolt T jelzéssel, több helyen törött, ragasztott d: 25,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1872090
11270
343
0
120000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1880 Áttört virág mintás (Fischer vagy Schütz) dísztál, kézzel festett, jelzés nélkül, repedéssel, d: 47 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse