Juwelen Zahl der Lose: 113
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1934858
19109
343
24000
Jewellery
Ezüst (Ag.) csodaszarvas, jelzett, talapzaton, ragasztott, m: 13 cm, bruttó 289 g 1800486
19111
343
380000
Jewellery
cca 1950 Elgin 18K arany mechanikus férfi karóra 14 K arany szíjjal. Jelzett. Működő, szép állapotban. Össszesen bruttó 57,8 g / 18 C gold Elgin mechanic watch with 14 K gold lace. Gr: 57,8 g
1812139
19112
343
150000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) monogramos merőkanál, jelzett, mesterjeggyel, h:35 cm, nettó:224 g
1904281
19114
343
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott, zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm
1620743
19115
343
70000
Jewellery
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF