Juwelen Zahl der Lose: 113
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1939317
19000
343
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) szörföző női figura, jelzett, m: 6 cm, nettó: 19,9 g 1939342
19001
343
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) hintaló figura, jelzett, 6×4,5 cm, nettó: 39 g
1933624
19002
343
Jewellery
Ezüst(Ag) kis váza, jelzett, m: 9,5 cm, nettó: 25 g 1939244
19003
343
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) macska figura, jelzett, 4×3 cm, nettó: 39,4 g
1861324
19004
343
15000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigaretta tárca, "Budapest székesfőváros tiszteletdíja 1930. V. 25." felirattal, nyilazót ábrázoló plakettel, jelzett,8,5x11x1 cm, bruttó: 155,9 gr.
1939980
19005
343
8500
Jewellery
Ezüst(Ag) Pandora láncos klip, jelzett, bruttó: 6,3 g
1939942
19006
343
9500
Jewellery
Ezüst(Ag) Pandora charm, 4 db, jelzett, bruttó: 7,4 g 1939946
19007
343
Jewellery
Ezüst(Ag) Pandora charm, jelzett, bruttó: 2,8 g 1939776
19008
343
30000
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr hintó, jelzett,9,5×4,5 cm, nettó: 47,5 g 1939783
19009
343
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr gyertyatartó, jelzett, 5×2 cm, nettó: 14 g 1939313
19010
343
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) szörföző női figura, jelzett, m: 6 cm, nettó: 31,6 g
1939301
19011
343
8500
Jewellery
Ezüst(Ag) kávédaráló, jelzett, sérült, 3,5×1,5 cm, nettó: 12,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF