https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 113

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, köves szív függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, 2,6×1,3 cm, bruttó: 8,8 g
1
19084.

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, köves szív függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, 2,6×1,3 cm, bruttó: 8,8 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, Mária függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, d: 3,1 cm, nettó: 16,3 g
1
19085.

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, Mária függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, d: 3,1 cm, nettó: 16,3 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, gyöngyházberakásos, köves függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, 2,5×2 cm, bruttó: 9,4 g
1
19086.

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, gyöngyházberakásos, köves függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, 2,5×2 cm, bruttó: 9,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Ezüst(Ag) ötsoros fonott nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 15,6 g
1
19087.

Ezüst(Ag) ötsoros fonott nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 15,6 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany(Au) 14K angyalos címeres nyaklánc, jelzett, h: 43 cm, nettó: 21,1 g
1
19088.

Arany(Au) 14K angyalos címeres nyaklánc, jelzett, h: 43 cm, nettó: 21,1 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, kövekkel díszített függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, 2,5×1,6 cm, bruttó: 9 g
1
19089.

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, kövekkel díszített függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, 2,5×1,6 cm, bruttó: 9 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Arany(Au) 14K gyűrű, holdkővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 9,5 g
1
19090.

Arany(Au) 14K gyűrű, holdkővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 9,5 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
14k dupla fedeles, vésésekkel díszített női arany zsebóra, nem működő szerkezettel, d 3,5 cm / 14 C gold pocket watch case with engravings Gr: 31 g
1
19091.

14k dupla fedeles, vésésekkel díszített női arany zsebóra, nem működő szerkezettel, d 3,5 cm / 14 C gold pocket watch case with engravings Gr: 31 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Női arany karóra (14 K),  jelzett, nem működik, aranyozott francia szíjjal, bruttó: 21 g
1
19092.

Női arany karóra (14 K), jelzett, nem működik, aranyozott francia szíjjal, bruttó: 21 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) masszív fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 13,9 g
1
19093.

Ezüst(Ag) masszív fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 13,9 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Ezüst(Ag) leveles fényképtartó medál, jelzett, 3,5×2 cm, bruttó: 8,2 g
1
19095.

Ezüst(Ag) leveles fényképtartó medál, jelzett, 3,5×2 cm, bruttó: 8,2 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
16
 
Ezüst(Ag) virág alakú tálka, jelzett, gravírozott évszámmal, 11,5×9,5 cm, nettó: 41,6 g
1
19096.

Ezüst(Ag) virág alakú tálka, jelzett, gravírozott évszámmal, 11,5×9,5 cm, nettó: 41,6 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse