https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwelen Zahl der Lose: 113
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1933471
19084
343
0
2400
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, köves szív függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, 2,6×1,3 cm, bruttó: 8,8 g 1933451
19085
343
0
4400
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, Mária függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, d: 3,1 cm, nettó: 16,3 g 1933502
19086
343
0
2600
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, gyöngyházberakásos, köves függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, 2,5×2 cm, bruttó: 9,4 g 1933519
19087
343
0
4200
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) ötsoros fonott nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 15,6 g 1937665
19088
343
0
120000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Arany(Au) 14K angyalos címeres nyaklánc, jelzett, h: 43 cm, nettó: 21,1 g
Das Lot is nicht erreichbar
1933529
19089
343
0
2400
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, kövekkel díszített függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, 2,5×1,6 cm, bruttó: 9 g 1923572
19090
343
0
50000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Arany(Au) 14K gyűrű, holdkővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 9,5 g 1924117
19091
343
0
80000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
14k dupla fedeles, vésésekkel díszített női arany zsebóra, nem működő szerkezettel, d 3,5 cm / 14 C gold pocket watch case with engravings Gr: 31 g
Das Lot is nicht erreichbar
1590709
19092
343
0
40000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Női arany karóra (14 K), jelzett, nem működik, aranyozott francia szíjjal, bruttó: 21 g
Das Lot is nicht erreichbar
1911567
19093
343
0
3000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) masszív fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 13,9 g 1934727
19095
343
0
3000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) leveles fényképtartó medál, jelzett, 3,5×2 cm, bruttó: 8,2 g 1876079
19096
343
0
11000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) virág alakú tálka, jelzett, gravírozott évszámmal, 11,5×9,5 cm, nettó: 41,6 g
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse