Juwelen Zahl der Lose: 113
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1933463
19097
343
Jewellery
Ezüst tóra tekercs tartó. 52 g Mark gravírozással 12 cm 1933392
19098
343
Jewellery
Tiffany & Co ezüst függő 37 g Jelzett 1911433
19099
343
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsaszín strasszokkal kirakott glídes karperec, jelzett, h: 20,5 cm, bruttó: 11 g 1911601
19100
343
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális áttört kosárka, jelzett, 12×8,3×5 cm, nettó: 80,2 g
1934715
19101
343
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű tétel, 5 db, jelzettek, kőhiánnyal, bruttó: 15,5 g 1893445
19102
343
Jewellery
1939872
19103
343
Jewellery
Swarovski kristály bogár. Jelzett ezüst részekkel. Aranyozott. Eredeti dobozában 3,6 cm 1911631
19104
343
Jewellery
Bécsi ezüst(Ag) áttört füles kosárka, jelzett, 8×8×9,5 cm, nettó: 60,3 g
1933187
19105
343
30000
Jewellery
Ezüst (Ag.) villa készlet ( 6db), jelzett, h: 18 cm (6×), nettó:287 g
1933198
19106
343
42000
Jewellery
Ezüst (Ag.) villa készlet ( 6db), jelzett, h: 21 cm (6×), nettó:402 g
1933191
19107
343
42000
Jewellery
Ezüst (Ag.) kanál készlet ( 6db), jelzett, h: 21 cm (6×), nettó:405 g
1319010
19108
343
60000
Jewellery
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF