Juwelen

Zahl der Lose: 113

Ezüst tóra tekercs tartó. 52 g Mark gravírozással 12 cm
19097.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tiffany & Co ezüst függő 37 g Jelzett
19098.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) rózsaszín strasszokkal kirakott glídes karperec, jelzett, h: 20,5 cm, bruttó: 11 g
19099.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) ovális áttört kosárka, jelzett, 12×8,3×5 cm, nettó: 80,2 g
19100.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst(Ag) gyűrű tétel, 5 db, jelzettek, kőhiánnyal, bruttó: 15,5 g
19101.

Rufpreis:
3 000 HUF

19102.

Rufpreis:
10 000 HUF

Swarovski kristály bogár. Jelzett ezüst részekkel. Aranyozott. Eredeti dobozában 3,6 cm
19103.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Bécsi ezüst(Ag) áttört füles kosárka, jelzett, 8×8×9,5 cm, nettó: 60,3 g
19104.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag.) villa készlet ( 6db), jelzett, h: 18 cm (6×), nettó:287 g
19105.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag.) villa készlet ( 6db), jelzett, h: 21 cm (6×), nettó:402 g
19106.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Ezüst (Ag.) kanál készlet ( 6db), jelzett, h: 21 cm (6×), nettó:405 g
19107.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

19108.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF