Juwelen Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1903721
19048
339
Jewellery
Ezüst(Ag) kék gyöngyökkel díszített bokalánc, állítható hosszúság, jelzett, h: 22,5×25,5 cm, bruttó: 2,6 g 1903715
19049
339
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, apró kövekkel, állítható hosszúság, jelzett, h: 18,5-21 cm, bruttó: 5,3 g 1903698
19050
339
Jewellery
Ezüst(Ag) bokalánc, piros gyöngyökkel, állítható hosszúság, jelzett, h: 23-26 cm, bruttó: 2,9 g 1903703
19051
339
Jewellery
Ezüst(Ag) szív függős, köves karkötő, állítható hosszúság, jelzett, h: 17,5×19 cm, bruttó: 4,1 g 1904181
19052
339
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű strasszokkal díszítve, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,7 g 1903982
19053
339
2200
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, fekete zománc berakással, jelzett, bruttó: 8 g, méret: 50 1906911
19054
339
Jewellery
Jelzett arany ezüst szovjet mandzsetta pár, csiszolt ásvánnyal, bruttó: 6,9 g 1903983
19055
339
Jewellery
Ezüst (Ag.) fülbevaló pár csiszolt tigrisszem berakással, jelzett, bruttó: 7,7 g 1907708
19056
339
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 57 cm, nettó: 5,2 g + ásvány függő, h: 1,5 cm 1904184
19057
339
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű korall díszítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,5 g 1815403
19058
339
36000
Jewellery
Ezüst (Ag.) szelence, szintetikus kővel, belül aranyozott, gravírozott címerrel, jelzett, 9×4 cm, nettó: 85 g
1815392
19059
339
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.)cigarettatárca zománcberakással, jelzett, 9×7,5 cm, nettó: 89 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF