Juwelen

Zahl der Lose: 86

19060.

Rufpreis:
12 000 HUF

14 k arany karkötő, női jelzett. 8,9 g
19061.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Ezüst(Ag) álarcos gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 4,2 g
19062.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) kerek nyitható karperec, jelzett, d: 6,7 cm, nettó: 13,1 g
19063.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
10

Ezüst(Ag) kerek poháralátét, 3 db, jelzett, d: 8 cm, nettó: 52,6 g
19064.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst(Ag) levél alakú hamutálka, jelzett, 9,3×5,3 cm, nettó: 18,8 g
19065.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) részben aranyozott fűszerkanál, monogramos, 2 db, jelzett, h: 7,6 cm, nettó: 16,8 g
19066.

Rufpreis:
5 000 HUF

Angol ezüst(Ag) "keresztes" díszkanál, jelzett, h: 11,3 cm, nettó: 8,6 g
19067.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) fűszerkanál (egyik monogramos), 2 db, jelzett, h: 11,3 g, nettó: 31 g
19068.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Ezüst(Ag) "Espagna" díszkanál címerrel, jelzett, h: 12 cm, bruttó: 13,1 g
19069.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) monogramos fogpiszkáló tartó, jelzett, m: 6 cm, nettó:  42 g
19070.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst(Ag) kerek tálka, 2 db, jelzett, d: 7 cm, nettó: 25,4 g
19071.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF