Juwelen Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1686276
19060
339
Jewellery
Ezüst (Ag.) medál és gyűrűk (3 db), közte borostyán, tenyésztett gyöngy, markazit, bruttó: 15 g 1893854
19061
339
55000
Jewellery
14 k arany karkötő, női jelzett. 8,9 g 1903660
19062
339
Jewellery
Ezüst(Ag) álarcos gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 4,2 g 1903786
19063
339
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek nyitható karperec, jelzett, d: 6,7 cm, nettó: 13,1 g 1903844
19064
339
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek poháralátét, 3 db, jelzett, d: 8 cm, nettó: 52,6 g 1903839
19065
339
Jewellery
Ezüst(Ag) levél alakú hamutálka, jelzett, 9,3×5,3 cm, nettó: 18,8 g 1903816
19066
339
Jewellery
Ezüst(Ag) részben aranyozott fűszerkanál, monogramos, 2 db, jelzett, h: 7,6 cm, nettó: 16,8 g 1903809
19067
339
Jewellery
Angol ezüst(Ag) "keresztes" díszkanál, jelzett, h: 11,3 cm, nettó: 8,6 g 1903799
19068
339
8500
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszerkanál (egyik monogramos), 2 db, jelzett, h: 11,3 g, nettó: 31 g 1903795
19069
339
Jewellery
Ezüst(Ag) "Espagna" díszkanál címerrel, jelzett, h: 12 cm, bruttó: 13,1 g 1903876
19070
339
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) monogramos fogpiszkáló tartó, jelzett, m: 6 cm, nettó: 42 g 1903846
19071
339
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek tálka, 2 db, jelzett, d: 7 cm, nettó: 25,4 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF