Juwelen Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1903875
19036
339
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális hajlított peremű tálka, jelzett, 9,7×7,4 cm, nettó: 12 g 1906918
19037
339
Jewellery
Ezüst (Ag.) melltű apró strasszokkal díszítve, jelzés nélkül, 6,5×0,5 cm, bruttó: 7.3 g. 1903979
19038
339
2200
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc madaras medállal, jelzett, nettó: 13 g 1904447
19039
339
Jewellery
Arany (Au.) 14 K bross, jelzés nélkül, szintetikus ametiszt berakással, bruttó:4 g 1907396
19040
339
Jewellery
Gömb alakú aranyozott ezüst (Ag.) függő, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 4,9 g 1878384
19041
339
Jewellery
Ezüst(Ag) függők, 7 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 16,3 g 1689461
19042
339
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevaló pár, ónix díszítéssel, jelzett, 5,5x2,5 cm, bruttó: 20,3 g
1590709
19043
339
40000
Jewellery
1908904
19044
339
14000
Jewellery
Oroszlánt ábrázoló niellós ezüst tokos zsebóra, működik,. Dupla ezüst tokkal, jelzett. Fém számlappal, üveg nélkül. d:5 cm 1904220
19045
339
Jewellery
Ezüst (Ag.) tálka, jelzett, d: 6,5 cm, nettó 56 g 1903747
19046
339
Jewellery
Ezüst(Ag) bordázott fantázia kakötő, jelzett, h: 18-21 cm, nettó: 6,5 g 1903767
19047
339
Jewellery
Ezüst(Ag) sokköves karkötő, jelzett, állítható hosszúság, egy kőhiánnyal, h: 18-21 cm, bruttó: 5,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF