Juwelen

Zahl der Lose: 86

Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 8,8 g
19012.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, állítható hosszúság, delfines medállal, jelzett, h: 45-50 cm, 3×2 cm, nettó: 9,8 g
19013.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) csillagmintás bokalánc, jelzett, állítható hosszúság, h: 24,5-28 cm, nettó: 3,1 g
19014.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) sárkányos mandzsettagomb, jelzett, 2×1,3 cm, nettó: 6,7 g
19015.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) farsangi zománcozott köves álarc kitűző, jelzett, 4×2 cm, bruttó: 8,9 g
19016.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) gömbökkel díszített lógós fülbevalópár, jelzett, h: 6 cm, nettó: 2,3 g
19017.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) zománccal díszített filigrán virágos kitűző, jelzett, 4,5×7,8 cm, nettó: 18,5 g
19018.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) rózsás nyelű kiskanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 37 g
19019.

Rufpreis:
10 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) mandzsettagomb párban, jelzett, 2,4×1,8 cm, nettó: 9 g
19020.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) rózsás nyelű kis lapát alakú kanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 13,3 g
19021.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
13

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 1,9 g
19022.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) borostyánköves fülbevalópár, jelzett, 2,5×1,1 cm, sróf nélkül, bruttó: 5,2 g
19023.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF