Juwelen Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1903713
19012
339
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 8,8 g 1903696
19013
339
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, állítható hosszúság, delfines medállal, jelzett, h: 45-50 cm, 3×2 cm, nettó: 9,8 g 1903732
19014
339
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagmintás bokalánc, jelzett, állítható hosszúság, h: 24,5-28 cm, nettó: 3,1 g 1903683
19015
339
Jewellery
Ezüst(Ag) sárkányos mandzsettagomb, jelzett, 2×1,3 cm, nettó: 6,7 g 1903663
19016
339
Jewellery
Ezüst(Ag) farsangi zománcozott köves álarc kitűző, jelzett, 4×2 cm, bruttó: 8,9 g 1903694
19017
339
Jewellery
Ezüst(Ag) gömbökkel díszített lógós fülbevalópár, jelzett, h: 6 cm, nettó: 2,3 g 1903695
19018
339
Jewellery
Ezüst(Ag) zománccal díszített filigrán virágos kitűző, jelzett, 4,5×7,8 cm, nettó: 18,5 g 1903788
19019
339
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás nyelű kiskanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 37 g 1903783
19020
339
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) mandzsettagomb párban, jelzett, 2,4×1,8 cm, nettó: 9 g 1903789
19021
339
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás nyelű kis lapát alakú kanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 13,3 g 1906897
19022
339
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 1,9 g 1906957
19023
339
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyánköves fülbevalópár, jelzett, 2,5×1,1 cm, sróf nélkül, bruttó: 5,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF