Juwelen Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1906892
19024
339
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) szív alakú medál, rózsaszín strassz kövekkel, jelzett, 1,5×1,5 cm, bruttó: 8,2 g
1906898
19025
339
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) karikákkal díszített nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 9,4 g 1906902
19026
339
Jewellery
Ezüst(Ag) kék cirkóniával díszített függő, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 3,4 g 1906931
19027
339
Jewellery
Ezüst(Ag) halváz függő, apró kővel, jelzett, h: 2,4 cm, bruttó: 1,2 g 1906923
19028
339
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, fekete shamballa gyönggyel díszítve, jelzett, sróf nélkül, bruttó: 1,9 g 1906943
19029
339
Jewellery
Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 6,2 g 1906940
19030
339
Jewellery
Ezüst(Ag) karikagyűrű, kis szív függővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,8 g
1906950
19031
339
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű dobókockás díszítéssel, jelzett, méret: 49, bruttó: 1,3 g 1906948
19032
339
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű leveles díszítéssel, jelzett, méret: 57, nettó: 3,3 g 1906955
19033
339
Jewellery
Ezüst(Ag) katicás fülbevalópár és medál, jelzett, d: 1,5 és 1 cm, bruttó: 2,5 g 1903770
19034
339
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) nyitható filigrán medál, jelzett, sérüléssel, d: 3,4 cm, nettó: 7,9 g 1903792
19035
339
8500
Jewellery
Ezüst(Ag) orosz teás kanál, 2 db, jelzett, h: 13 cm, nettó: 30,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF