https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwelen Zahl der Lose: 86
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1830036
19072
339
0
5000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett ezüst hamutál d:9 cm, 26,6 g / Silver ashtray
Das Lot is nicht erreichbar
1830033
19073
339
0
7000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett ezüst poháralátét / táka d:9,5 cm, 42.2g / Silver glass mat 1906926
19074
339
0
1200
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) virág alakú kitűző, tartóban, 3x3,5 cm, bruttó: 4,4 g 1889584
19075
339
0
6000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) leveles tálka, poncolt, jelzett, nettó: 64 g, 14×9 cm 1841694
19076
339
0
8500
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) fűszertartó "RE" monogrammal, jelzett, mesterjeggyel, m:4 cm, d:7 cm, nettó: 55 g 1881783
19077
339
0
8500
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) leveles hamutartó, jelzett, nettó: 61 g, 15,5×13,5 cm 1904281
19078
339
0
22000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott, zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1821553
19079
339
0
24000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) monogramos kanál ( 3db), jelzett, mesterjeggyel, h:21,5 cm (3×), foltos, nettó:244 g
Das Lot is nicht erreichbar
1839662
19080
339
0
15000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Tellus arany(Au) 14K karóra, jelzett, d: 2,2 cm, javításra szorul, mutatók elmozdultak a helyükről, bruttó: 10,5 g
Das Lot is nicht erreichbar
1884962
19081
339
0
8000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) ékszerszett (gyűrű, lánc, fülbevalópár), hiányos, jelzés nélkül, bruttó: 31,8 g + bizsu karkötő 1620743
19082
339
0
70000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g
Das Lot is nicht erreichbar
1903942
19083
339
0
200000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
IWC Schaffhausen dupla 14 K arany hátlapos zsebóra szép állapotban / Vintage IWC Schaffhausen 14C gold pocket watch in nice coindition 82,6 g d: 5,3 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse