https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 86

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jelzett ezüst hamutál d:9 cm, 26,6 g / Silver ashtray
1
19072.

Jelzett ezüst hamutál d:9 cm, 26,6 g / Silver ashtray

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzett ezüst poháralátét / táka d:9,5 cm, 42.2g / Silver glass mat
1
19073.

Jelzett ezüst poháralátét / táka d:9,5 cm, 42.2g / Silver glass mat

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag.) virág alakú kitűző, tartóban, 3x3,5 cm, bruttó: 4,4 g
1
19074.

Ezüst (Ag.) virág alakú kitűző, tartóban, 3x3,5 cm, bruttó: 4,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
17
 
Ezüst (Ag.) leveles tálka, poncolt, jelzett, nettó: 64 g, 14×9 cm
1
19075.

Ezüst (Ag.) leveles tálka, poncolt, jelzett, nettó: 64 g, 14×9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Ezüst (Ag.) fűszertartó "RE" monogrammal, jelzett, mesterjeggyel, m:4 cm, d:7 cm, nettó: 55 g
1
19076.

Ezüst (Ag.) fűszertartó "RE" monogrammal, jelzett, mesterjeggyel, m:4 cm, d:7 cm, nettó: 55 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag.) leveles hamutartó, jelzett, nettó: 61 g, 15,5×13,5 cm
1
19077.

Ezüst (Ag.) leveles hamutartó, jelzett, nettó: 61 g, 15,5×13,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott,  zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm
1
19078.

Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott, zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) monogramos kanál ( 3db), jelzett, mesterjeggyel, h:21,5 cm (3×), foltos, nettó:244 g
1
19079.

Ezüst (Ag.) monogramos kanál ( 3db), jelzett, mesterjeggyel, h:21,5 cm (3×), foltos, nettó:244 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tellus arany(Au) 14K karóra, jelzett, d: 2,2 cm, javításra szorul, mutatók elmozdultak a helyükről, bruttó: 10,5 g
1
19080.

Tellus arany(Au) 14K karóra, jelzett, d: 2,2 cm, javításra szorul, mutatók elmozdultak a helyükről, bruttó: 10,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) ékszerszett (gyűrű, lánc, fülbevalópár), hiányos, jelzés nélkül, bruttó: 31,8 g + bizsu karkötő
1
19081.

Ezüst(Ag) ékszerszett (gyűrű, lánc, fülbevalópár), hiányos, jelzés nélkül, bruttó: 31,8 g + bizsu karkötő

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női   zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g
1
19082.

cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
IWC Schaffhausen dupla 14 K arany hátlapos zsebóra  szép állapotban / Vintage IWC Schaffhausen 14C gold pocket watch in nice coindition 82,6 g d: 5,3 cm
1
19083.

IWC Schaffhausen dupla 14 K arany hátlapos zsebóra szép állapotban / Vintage IWC Schaffhausen 14C gold pocket watch in nice coindition 82,6 g d: 5,3 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse