https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 215
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1896206
15036
338
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. 1843018
15037
338
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
1914 Zsebatlasz naptárral, és statisztikai adatokkal az 1914-es évre. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly, Dr. Hermann Győző. BP., 1913, Magyar Földrajzi Intézet,256 p. Átkötött kopott műbőr-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1882454
15038
338
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Tarczai György Németvilág Budán. Rajzok és elbeszélések. Ferenczi József rajzaival. Bp., 1898, 2+219+1 p. Kiadói festett keménytáblás egészvászon Gottermayer-kötésben, foltos, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1885139
15039
338
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Emil Schulthess-Sigmund Widmer: Landschaft der Urzeit. Paysage de L'Aube des Temps. Eternal Landscape. Zürich, 1989, Artemis. Német, francia, és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban. 1650395
15040
338
0
200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Lerner János: Ezerszínű Európa. 2006, Szalay Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban. 1887208
15041
338
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
14 db vegyes modern képes magyar útikönyv 1900986
15043
338
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Régi magyar világjárók. Összeáll.: Borsody Bevilaqua Béla. Bp., 1954, Művelt Nép. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1845984
15044
338
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Salgótarján története. Szerk.: Szabó Béla. Salgótarján, 1972. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1845990
15045
338
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga". Az északi sarktengeren 1899-1900. 1-2. köt. Bp., é. n., Lampel. Sérült, kopott díszes vászonkötésben. 1862080
15046
338
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Meyers Reisebücher: Deutsche Alpen, Erster Teil. Leipzig und Wien 1910. 384+64p. Aranyozott egészvászon kötésben. Térképekkel
Das Lot is nicht erreichbar
1869325
15047
338
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. Fordította Halász Gyula. Világjárók. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1869331
15048
338
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, és borítóval, fekete-fehér fotókkal.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse