Breznay Imre: Eger a XVIII. században I-II. kötet: Eger, 1933-1934, Egri-Nyomda Rt., 288+336 p. Kiadói papírkötés, a II. kötet gerincén kis javítással, egyébként szép állapotban, felvágatlan példány. Ritka!
Budapest Története I. kötet. Szerk.: Gerevich László. Bp., 1975, Akadémia Kiadó. Három térkép melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
dr. Martos Józsefné Sztrokay Piroska (szerk.): Kufsteini emléktáblánk. Az 1952. június havában megszüntetett Budapesti Evangélikus Leánygimnázium 1937. július 10-én Kufstein várában elhelyezett márvány-emléktáblájának története. 2002, FÉBÉ. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Borsod-Abaúj-Zemplén megye története és legújabb kori adattára. Szerk.: Varga Gáborné. Miskolc, 1970, Borsod-Abaúj-Zemplén megye Tanácsa Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2500 példányban.
Radnóti Aladár-Gerő László: A Balaton régészeti és történeti emlékei. Bp., 1952, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső borító alján kisebb sérüléssel, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 2000 példányban. Ritka!