15048.
Beendet 338. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, és borítóval, fekete-fehér fotókkal.