Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1899166
15024
338
Books: Travelling, Local History
Halász Zoltán: Magyarország. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1899161
15025
338
Bill Harris: Chicago. A picture memory. New York-Avenel,1994,Crescent Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1899519
15026
338
Dr. Gáspár Ferencz: Ausztrália, Csendes óceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria. A Föld körül. V. kötet. Bp.,1908, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos zöld egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
1897245
15027
338
Kovaltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amíg a Piccoloból szakember lesz. Bp., 1931, Fortuna nyomda, 94+16 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói fűzött kartonborítóban, foltos, felvágatlan példány.
1899150
15028
338
London. A bevezetőt írta: Bíró Lívia. Vál. és a képszövegeket írta: Katona Tamás. Bp., 1974, Magyar Helikon. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1896149
15029
338
Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadó egészvászon-kötés, jó állapotban. 1896137
15030
338
Budapest gyógyfürdői és fürdői. Szerk.: Dr. Vitéz András. Magyarország gyógyfürdői. Bp., 1980, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
1897033
15031
338
Marosi Arnold: Székesfehérvár műemlékei. Kiadja: Fejérvármegyei és Székesfehérvári Múzeumegyesület. Székesfehérvár, 1927, Debreczenyi István-ny., 40+6 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötésben. 1896279
15032
338
Germanus Gyula: Kelet varázsa. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1901085
15033
338
Horváth Ildikó - Telekiné Nagy Ilona: Csilizköz földrajzi nevei. Pozsony, 2000, Kalligram. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1900788
15034
338
Polner Zoltán: Föld szülte fáját. Szeged környéki ráolvasások és népi imádságok. Andruskó Károly illusztrációival. Szeged, 1978, Somogyi-Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban. 1897752
15035
338
Gilmour James. Mongolország úttörő misszionáriusa. Fordította: Szabó Zsigmond. Bp.,én.,Londoni Traktátus Társulat. Kiadói papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF