15026.
Beendet 338. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Dr. Gáspár Ferencz: Ausztrália, Csendes óceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria. A Föld körül. V. kötet. Bp.,1908, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos zöld egészvászon-kötés, kopottas borítóval.