Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 171

Dr. Póczy Klára: Közművek a római kori Magyarországon, Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó, Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval
15803.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lackó Miklós: Sziget és külvilág. Válogatott tanulmányok. Társadalom- és Művelődéstörténeti Tanulmányok 18. Bp., 1996, MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötés, jó állapotban, hozzá nyomtatott kísérőlevéllel.
15804.

Rufpreis:
2 000 HUF

Botos János: Reformkori és 1848-as kísérlet földhitelintézet létrehozására. Fejezetek a magyarországi jelzálog-hitelezés történetéből. Bp., 1998, Földhitel- és Jelzálogbank Rt. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15805.

Rufpreis:
3 000 HUF

Veres Miklós: A tárnoki hatóság és  tárnoki szék 1526-1849. Bp., 1968, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15806.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Erdélyi László: Magyar történelem. Művelődés-és államtörténet I-II. kötet. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15807.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp., 1939, A Pesti Hírlap Rt.,(Légrády-ny.), 1200 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.
15808.

Rufpreis:
2 800 HUF

Thuküdidész: A peloponnészoszi háború. Fordította, a jegyzeteket és az utószót írta: Muraközy Gyula. Bp.,1985, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15809.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bán Péter(szerk.): Magyar történelmi fogalomtár I-II. kötet. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15810.

Rufpreis:
3 000 HUF

Arthur Cotterell: Mítoszok és legendák képes enciklopédiája. Bp.,1994,Könyvesház Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
15811.

Rufpreis:
1 800 HUF

Füzesné Hudák Juliannak-Erdész Ádám (szerk.): Egy nyomdaműhely titkaiból. Kiállítás az Országos Széchényi Könyvtárban, Gyomai Kner Nyomda 1882-2007. 2007, Országos Széchényi Könyvtár, Gyomai Kner Nyomda. Kiadói papírkötésben.
15812.

Rufpreis:
1 600 HUF

Főzy István: Nopcsa báró és a Kárpát-medence dinoszauruszai. Tatabánya, 2000, Alfadat-Press. Szövegközti fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
15813.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dúcz László: A közöttünk élő turulmadár. Lakitelek, 1993, Antológia. Kiadói papírkötés. A lakitelki Népfőiskola Alapítvány fejléces levelével, rajta Lezsák Sándor (1949-) politikus, a kuratórium elnökének aláírásával.
15814.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF