https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 305

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1935-1947 Svájci úti prospektusok, nyomtatványok, 5 db. Változó állapotban.
1
12884.

cca 1935-1947 Svájci úti prospektusok, nyomtatványok, 5 db. Változó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1935-1943 Pannonia folyóirat 5 száma: 1935. 4-10. sz., 1936. 1-3. sz., 1943 1-2. számok. Szerk.: Koltay-Kastner Jenő, Prinz Gyula, Dr. Gorka Sándor. Pécs, M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem. Kiadói papírkötés, részben szakadozott borítóval, 1936. 1-3. szám felvágatlan lapokkal, 1935. 4-6.,9-10. sz. részben felvágatlan lapokkal.
1
12885.

1935-1943 Pannonia folyóirat 5 száma: 1935. 4-10. sz., 1936. 1-3. sz., 1943 1-2. számok. Szerk.: Koltay-Kastner Jenő, Prinz Gyula, Dr. Gorka Sándor. Pécs, M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem. Kiadói papírkötés, részben szakadozott borítóval, 1936. 1-3. szám felvágatlan lapokkal, 1935. 4-6.,9-10. sz. részben felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935 Herczeg Jenő bortermelő, központi szesz és konyak főzdéje Rácalmás, reklámos levelezőlap
1
12886.

1935 Herczeg Jenő bortermelő, központi szesz és konyak főzdéje Rácalmás, reklámos levelezőlap

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
4
 
1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma, szerk.: Dr. Mihályfi Ernő, Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású, képes írással, papírkötésben, kopott gerinccel,
1
12887.

1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma, szerk.: Dr. Mihályfi Ernő, Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású, képes írással, papírkötésben, kopott gerinccel,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Budapesti Helyi Érdekű Vasutak Rt. tiszti dalkörének alapszabály. Bp., 1936. 16p.
1
12888.

A Budapesti Helyi Érdekű Vasutak Rt. tiszti dalkörének alapszabály. Bp., 1936. 16p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936 Chmura Foto 1936-1937. Árjegyzék. Bp.,1936, Athenaeum, 78 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban
1
12889.

1936 Chmura Foto 1936-1937. Árjegyzék. Bp.,1936, Athenaeum, 78 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1936 Magyar Statisztikai Közlemények: Az 1930. évi népszámlálás IV-V. rész. IV. rész: A népesség foglalkoztatása a főbb demográfiai adatokkal egybevetve s a népesség ház- és földbirtokviszonyai. V. rész: Részletes demográfiai és a lakóházak és lakások adatai. Szerkeszti és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények 96. kötet. Bp.,1936, Stephaneum Nyomda Rt., VI+377+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító kissé sérült, kissé hiányos, a címlapon névbejegyzéssel.
1
12890.

1936 Magyar Statisztikai Közlemények: Az 1930. évi népszámlálás IV-V. rész. IV. rész: A népesség foglalkoztatása a főbb demográfiai adatokkal egybevetve s a népesség ház- és földbirtokviszonyai. V. rész: Részletes demográfiai és a lakóházak és lakások adatai. Szerkeszti és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények 96. kötet. Bp.,1936, Stephaneum Nyomda Rt., VI+377+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító kissé sérült, kissé hiányos, a címlapon névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936 Hatschek és Farkas fotó, amatőrmozi, optikai és rádiószaküzlet, foto-mozilaboratórium. 75.. képekkel illusztrált katalógusa. Bp.,1936, Tolnai-ny., 95+16+16 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel.
1
12891.

1936 Hatschek és Farkas fotó, amatőrmozi, optikai és rádiószaküzlet, foto-mozilaboratórium. 75.. képekkel illusztrált katalógusa. Bp.,1936, Tolnai-ny., 95+16+16 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A Nemzeti Stadion az (óbudai) Aranyhegyen. Előszó Botzenhardt János, Andréka Károly, Martin Gyula. (Bp., 1936, Bichler és Büchler ny.). 39,[1]p., 16t. Dr. Réthly Antal, Dr. Aujeszky László és más tudósok támogató véleménye, tanulmánya, a végül meg nem valósult olimpiai stadiontervről. Kiadói kartonborítóban, spirálfűzéssel. Borító szélén kis szamárfül.
1
12892.

A Nemzeti Stadion az (óbudai) Aranyhegyen. Előszó Botzenhardt János, Andréka Károly, Martin Gyula. (Bp., 1936, Bichler és Büchler ny.). 39,[1]p., 16t. Dr. Réthly Antal, Dr. Aujeszky László és más tudósok támogató véleménye, tanulmánya, a végül meg nem valósult olimpiai stadiontervről. Kiadói kartonborítóban, spirálfűzéssel. Borító szélén kis szamárfül.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1936 Norddeutscher Lloyd Bremen hajójának német nyelvű utazási prospektusa, az utolsó lapon zászló jelzésekkel, közte a német zászlókkal is, kissé szakadozott, foltos.
1
12893.

cca 1936 Norddeutscher Lloyd Bremen hajójának német nyelvű utazási prospektusa, az utolsó lapon zászló jelzésekkel, közte a német zászlókkal is, kissé szakadozott, foltos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1936 Az Országos Frontharcos Szövetség esztergomi csoportja által rendezett táncestélyi meghívó Etter Jenő későbbi polgármester részére
1
12894.

1936 Az Országos Frontharcos Szövetség esztergomi csoportja által rendezett táncestélyi meghívó Etter Jenő későbbi polgármester részére

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db
1
12895.

1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse