Drucksachen Zahl der Lose: 305
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1852532
12860
332
Printed Materials
1930 Magyar művészet VI. évf. 7 szám. Székesfehérvári szám. Papírkötés, a gerince sérült, szakadozott.
1790633
12861
332
Printed Materials
1930 Nyugat. Huszonharmadik nem teljes évfolyam, 1930. május-augusztus. Szerk.: Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Gellért Oszkár. Bp., Hungária-ny. Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült, hiányos gerinccel, sérült kötéssel, az elülső kötéstábla elvált a könyvtesttől. 1689648
12862
332
Printed Materials
1931 Az Országos Magyar Turista Kiállítás ismertetője. szerk: Vörös Tihamér - Papp László . Bp., 1931. MTSZ. 144p. Borító nélkül
1840592
12863
332
Printed Materials
1931 A Magyar Úriasszonyok Lapja 5 db száma
1840926
12864
332
Printed Materials
1931 Pesterzsébet, Szegő Vilmos Bőrgyár, Gépszíjgyárának falinaptára, kis szakadásokkal, 47×63 cm
1855888
12865
332
Printed Materials
1931 Magyar Óra és Ékszeripar. A Budapesti Órásipartestület hivatalos lapja. 1931. november 15., IX. évf. 22. sz., szakadt borítóval, hajtásnyommal. 1754804
12866
332
Printed Materials
1932 Hatschek és Farkas fotó-, optikai és rádiószaküzlet 70. képekkel illusztrált katalógusa. Bp.,1932, Athenaeum, 110+2 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott és sérült gerinccel. 1856119
12867
332
Printed Materials
1932 Sinatelepi Gazdaság fejléces levelezőlap
1852797
12868
332
Printed Materials
1933-1934 A Magyar Napló c. újság 6 db száma.
1840286
12869
332
3800
Printed Materials
1933-1937 A Színházi Élet 7 db száma, vegyes állapotban
1652917
12870
332
Printed Materials
1933-34 IBUSZ útitervek, kiadja a Magyar Királyi Államvasutak hivatalos Menetjegyirodája, 114p
1856506
12871
332
Printed Materials
1933 Meghívó gróf Apponyi Albert (1846-1933) földi maradványainak az Országházban történő ünnepélyes beszentelésére, a Bethlen Gábor Szövetség részére Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF