Drucksachen

Zahl der Lose: 305

1930 Magyar művészet VI. évf. 7 szám. Székesfehérvári szám. Papírkötés, a gerince sérült, szakadozott.
12860.

Rufpreis:
1 200 HUF

1930 Nyugat. Huszonharmadik nem teljes évfolyam, 1930. május-augusztus. Szerk.: Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Gellért Oszkár. Bp., Hungária-ny. Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült, hiányos gerinccel, sérült kötéssel, az elülső kötéstábla elvált a könyvtesttől.
12861.

Rufpreis:
1 000 HUF

1931 Az Országos Magyar Turista Kiállítás ismertetője. szerk: Vörös Tihamér - Papp László . Bp., 1931. MTSZ. 144p. Borító nélkül
12862.

Rufpreis:
1 000 HUF

1931 A Magyar Úriasszonyok Lapja 5 db száma
12863.

Rufpreis:
1 000 HUF

1931 Pesterzsébet, Szegő Vilmos Bőrgyár, Gépszíjgyárának falinaptára, kis szakadásokkal, 47×63 cm
12864.

Rufpreis:
2 000 HUF

1931 Magyar Óra és Ékszeripar. A Budapesti Órásipartestület hivatalos lapja. 1931. november 15., IX. évf. 22. sz., szakadt borítóval, hajtásnyommal.
12865.

Rufpreis:
2 000 HUF

1932 Hatschek és Farkas fotó-, optikai és rádiószaküzlet 70. képekkel illusztrált katalógusa. Bp.,1932, Athenaeum, 110+2 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott és sérült gerinccel.
12866.

Rufpreis:
1 400 HUF

1932 Sinatelepi Gazdaság fejléces levelezőlap
12867.

Rufpreis:
2 000 HUF

1933-1934 A Magyar Napló c. újság 6 db száma.
12868.

Rufpreis:
1 600 HUF

1933-1937 A Színházi Élet 7 db száma, vegyes állapotban
12869.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1933-34 IBUSZ útitervek, kiadja a Magyar Királyi Államvasutak hivatalos Menetjegyirodája, 114p
12870.

Rufpreis:
1 000 HUF

1933 Meghívó gróf Apponyi Albert (1846-1933) földi maradványainak az Országházban történő ünnepélyes beszentelésére, a Bethlen Gábor Szövetség részére
12871.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF