https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 305
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1855887
12812
332
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1916 Magyar Órások Szaklapja és Magyar ékszeripar. XVIII. évf. 16-17. sz., 1916. szeptember 1. 1812546
12813
332
0
2200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1916 Anzeiger der Ethnographischen Abtheilung des Ungarischen National-Museums. 1909 VIII. évf. I. félév. Szerk.: Dr. Semayer Vilibald. Bp.-Leipzig, 1916, Magyar Nemzeti Múzeum-Karl W. Hiersemann. Kiadói papírkötés, német nyelven, felvágatlan lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1856455
12814
332
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1916 Az Élet Irodalmi és nyomda rt évi jelentése.
Das Lot is nicht erreichbar
1852015
12815
332
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1917 Daday Vilmos (1856-1917) Háromszék vármegyei tiszti főorvos halotti értesítője, Szombathelyre a vármegyei törvényhatóságnak postán megküldve
Das Lot is nicht erreichbar
1852489
12816
332
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1917 Első szentáldozási emléklap, kicsit foltos, üvegezett fa keretben, 13,5×22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1856171
12817
332
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1918 A Magyar Könyvkereskedők Egylete alapszabályai és egyéb szabályzatai 32p. Néhány lapon kis beszakadás 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1853191
12818
332
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1940 Vegyes papírrégiség tétel, kb 30 db, közte: 2 db Dreher számla, Aladdin Kereskedelmi Rt. Petróleumgáz főző árjegyzéke, benne receptekkel, 2 db M. Kir. Honvéd térképészeti intézet reklám nyomtatványa, ELZETT reklám nyomtatvány, Turul gázedény árjegyzék, Junghans óragyár reklám nyomtatványa, 1942-es Postakönyv, Kodak Retina reklámnyomtatvány, Fenyves áruház két árjegyzéke, Weiss Manfred gyár árjegyzéke, bridge jegyzetkönyvecske, 1938 Budapester Fremdenzeitung, 1936-os Corvin áruház megrendelőlapja árjegyzékkel, His Master's Voice Records 1931 szeptemberi árjegyzéke, 1939-es könyvnap prospektusa, 2 db névjegykártya, ..stb. 1858780
12819
332
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1940 Vegyes nyomtatvány tétel, 23 db, közte reklám nyomtatványok, prospketusok 1858745
12820
332
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1930 4 db borító terv nyomtatvány, 20x13 cm és 18x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1858749
12821
332
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Oetker-féle filléres receptek. Bp., Révai-Kunossy, 16 p. 1856134
12822
332
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Lange óra reklám nyomtatvány. Kihajtható. Magyar nyelven. 48x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1859402
12823
332
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Agenda Médical Wellcome. Orvosi zsebnaptár. Londonban kiadott munka, tele magyar nyelvű szövegekkel, magyar orvosokról szóló francia nyelvű szövegekkel. Tanulmány: Orvosi tudomány a magyarok őseinél. London, cca 1917. Burroghs Wellcome & CIe. Egészvászon kötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse