Drucksachen

Zahl der Lose: 305

1910 a Magyar Dohányujság 17. évf. három lapszáma (10., 12., 13.), érdekes írásokkal
12800.

Rufpreis:
2 400 HUF

1911 Az Országos Magyar Királyi Iparművészeti Iskola nappali és esti képzéseinek tanórarendjei az 1910/11. tanévre, a nappali hátoldalán tájékoztatóval, 33x51 cm és 25x33 cm közötti méretben, jó állapotban.
12801.

Rufpreis:
3 000 HUF

1912 A Magyar Iparművészek Testületének alapszabályai 20p.
12802.

Rufpreis:
2 400 HUF

1912 Magyar Órások Szaklapja és Magyar ékszeripar. XIV. évf. 22. sz., 1912. november 15., gerincén és két lapszélen szakadással
12803.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gelóczy Zsigmond: Visszapillantás az Országos Közegészségügyi Egyesület huszonötesztendős multjára. Bp., 1912. 36p.
12804.

Rufpreis:
1 000 HUF

1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven. / 1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Paperbinding, in paper cover, with torn pages, with black-and-white full pages illustrations, in German language.
12805.

Rufpreis:
4 000 HUF

1912 Magyar nyelv. VIII. kötet. 1-10. sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Szily Kálmán, Gombocz Zoltán. Bp.,1912, Magyar Nyelvtudományi Társaság, 4 p.+1 t.+480 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
12806.

Rufpreis:
4 000 HUF

1914 Famunkások zsebnaptára az 1914. évre. 9. évf. Szerk.: Weltner Jakab. Bp.,1914,Magyarországi Famunkás Szövetség, 4+238 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, 19-20. oldal lapja sérült, hiányos, a hátsó szennylap hiányzik.
12807.

Rufpreis:
1 000 HUF

12808.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12809.

Rufpreis:
2 000 HUF

1915-1922 3 db halotti értesítő (Solty Ernő százados, Szilvásy Márton m. kir. udvari tanácsos, országgyűlési képviselő, Solti Arnold, főerdőtanácsos), okmánybélyegekkel
12810.

Rufpreis:
1 200 HUF

1915 Első szentáldozási emléklap, kicsit foltos, üvegezett fa keretben, 17,5×27 cm
12811.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF