Drucksachen

Zahl der Lose: 305

1904 Pécsi Athléticai Club szecessziós meghívója 4p. 17x11 cm
12788.

Rufpreis:
1 000 HUF

12789.

Rufpreis:
1 600 HUF

1904 a Felvidéki újság 11. évf. 11. száma (márc. 17.), érdekes írásokkal
12790.

Rufpreis:
2 000 HUF

1906 A főméltóságú Esterházy herczegi hitbizományban alkalmazott hercegi tisztikar és szolgaszemélyzet nyugdíj szabályzata, szakadt, 3 sztl. lev .
12791.

Rufpreis:
2 000 HUF

197 Villány, A villányi tűzoltóparancsnok adománykérő felhívása tűzoltó-felszerelés fejlesztése miatt
12792.

Rufpreis:
1 000 HUF

1908-1909 Litterae Circulares ad Venerabilem Clerum Diocesis Wesprimiensis. Anno 1908-Anno 1909. Veszprém, 1908-1909, Ex Typographaeo Dioecesano, VI+112+VII+138 p. Vászonkötésben.
12793.

Rufpreis:
800 HUF

1909-1910 Huszadik Század. Társadalomtudományi és szociálpolitikai szemle. XX. kötet., X. évf. 1909. július-december, XXI. kötet., XI. évf. 1910. január-június. Szerk.: Jászi Oszkár. Bp.,1909-1910, Deutsch Zsigmond és Társa. Egészvászon-kötés, az egyik kötet gerince sérült.
12794.

Rufpreis:
1 000 HUF

12795.

Rufpreis:
800 HUF

12796.

Rufpreis:
10 000 HUF

12797.

Rufpreis:
2 000 HUF

1910 Magyar Órások Szaklapja. XII. évf. 2. sz., 1910. január 15., a borítón kis szakadással
12798.

Rufpreis:
2 000 HUF

1910 Magyar Órások Szaklapja. XII. évf. 17. sz., 1910. szeptember 1.
12799.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF