1905 Műszaki naptár. 9. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1905, "Pátria". Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy hiányzó lappal, egy lap és egy kihajtható illusztráció kijár.
1908-1909 Litterae Circulares ad Venerabilem Clerum Diocesis Wesprimiensis. Anno 1908-Anno 1909. Veszprém, 1908-1909, Ex Typographaeo Dioecesano, VI+112+VII+138 p. Vászonkötésben.
1909-1910 Huszadik Század. Társadalomtudományi és szociálpolitikai szemle. XX. kötet., X. évf. 1909. július-december, XXI. kötet., XI. évf. 1910. január-június. Szerk.: Jászi Oszkár. Bp.,1909-1910, Deutsch Zsigmond és Társa. Egészvászon-kötés, az egyik kötet gerince sérült.
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.