Drucksachen

Zahl der Lose: 305

1941 Kereskedelmi tengerészet. I. évf. 9. sz. 1941. dec. 15. Szerk.: Piller Vilmos. Bp., Magyar Tengerésztisztek Egyesülete, (Máté Ernő-ny.), 16 p. Papírkötés, a címlapon és az első lapon hiánnyal.
12932.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1942 M. Kir. Földmivelésügyi Minisztérium kiállítása. A magyar mezőgazdaság jelentősége Európában. A magyar-német mezőgazdasági megállapodás. Bp., Centrum, foltos, 36 p. A magyar földmívelésügyi minisztérium propaganda kiadványa.
12933.

Rufpreis:
1 200 HUF

1942 Olasz nyelvű, angyalos címeres menükártya
12934.

Rufpreis:
1 600 HUF

12935.

Rufpreis:
1 600 HUF

1942 A természet. Szerk.: Nadler Herbert. 1942. január-december, XXXVIII. évf. 1-12. szám. Teljes évfolyam. Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny., 144+4 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a szennylapok hiányoznak, két lap (a tartalomjegyzék) kijár.
12936.

Rufpreis:
10 000 HUF

1942 Körlevél a Magyar Drogisták Országos Testületének tagjaihoz
12937.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1942 Budapest Kalender. Bp., (1941). Städtische Fremdenverkehrsamt, 16 sztl. lev. Csánky Dénes 14 db színes akvarelljeivel illusztrált kiadvány. Kis sérülésekkel a kötésen.
12938.

Rufpreis:
2 800 HUF

1942 Vitéz Horthy István, Magyarország kormányzóhelyettese a Délibáb(hiányos) és a Tolnai Világlapja címlapján
12939.

Rufpreis:
3 000 HUF

1942 Kereskedelmi tengerészet. II. évf. 6. sz. 1942. június. 15. Szerk.: Piller Vilmos. Bp., Magyar Tengerésztisztek Egyesülete, (Máté Ernő-ny.), 16 p. Papírkötés.
12940.

Rufpreis:
2 000 HUF

1942 Kereskedelmi tengerészet. II. évf. 10. sz. 1942. dec. 15. Szerk.: Piller Vilmos. Bp., Magyar Tengerésztisztek Egyesülete, (Máté Ernő-ny.), 16 p. Papírkötés.
12941.

Rufpreis:
2 000 HUF

1943 A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal személyzetének rangsora 131p. 34 cm
12942.

Rufpreis:
2 400 HUF

1943 Köhler Ernő:  Mosószappanok és mosószerek 52p.
12943.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF