Drucksachen

Zahl der Lose: 305

cca 1944-1945 2 db Második világháborús röplap, az egyik szakadt, 12x19 cm
12944.

Rufpreis:
2 000 HUF

1944-1945 Technika, 6 szám: 1944 Technika. A Magyar Mérnökök Lapja. 25. évf. 9. sz. Szerk.: Dr. Pattanttyús Á. Géza, Eőri Fintor Zoltán. Bp., "Élet"-ny. 1945 Technika. A Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai 246-250. füzetek. Bp., "Élet"-ny. A 247. füzet borítója szakadt, hiányos.
12945.

Rufpreis:
3 000 HUF

1944-1964 Vegyes nyomtatvány tétel.  1944 A Magyar Mérnök- és Építészegylet Közlönye. 1944. 78. kötet. 20. sz. Szerk.: Beliczay András. Bp., Stádium-ny., XII+818-828 p. Papírkötés, a borítója leszakadt, intézményi bélyegzővel.  1958 Építőkisipari Egységárgyűjtemény. Bp.,1958, Építésügyi Főosztály(, Sztálinvárosi Nyomda-ny.). Papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 3000 példányban. 1964 Sorházak és társasházak. Tájékoztató tervgyűjtemény az 1964. évben megjelent sorház és társasház-típustervekről. Bp.,1964, Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés, javított, kissé sérült kötéssel, foltos borítóval.
12946.

Rufpreis:
1 000 HUF

1944 A Magyar Nők Lapja 11 db száma, széteső állapotban
12947.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1945-1948 Amerikai dokumentumfilmek a demokráció szolgálatában. Bp., Goldberger Arnold, 23 p.
12948.

Rufpreis:
1 000 HUF

Új szellemi front. Kállai Gyula, Révai József, Darvas József, Zilahy Lajos, Gábor Andor, Illyés Gyula, Erdei Ferenc, Szekfű Gyula, Horváth Márton cikkei. (Bp., 1945), Szikra (Athenaeum-ny.), 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés.
12949.

Rufpreis:
1 600 HUF

12950.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1945 az Orosházi hírek, a Magyar Nemzeti Függetlenségi Front orosházi lapja 2. évf. 64. lapszáma (ápr. 25.), érdekes aktuális hírekkel Berlin elfoglalásáról, "svábhazaárulókról", stb.
12951.

Rufpreis:
2 000 HUF

1946 Evangelikus keresztények képes Harangszó-naptára az 1946. évre. 9. évf. Szerk.: Szabó József. Győr, Baross-nyomda, 64 p.
12952.

Rufpreis:
1 200 HUF

12953.

Rufpreis:
3 000 HUF

12954.

Rufpreis:
6 000 HUF

1949 Szovjetunió. Budapesti nemzetközi kiállítás, ismertető füzet, tűzött papírkötésben
12955.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF