1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1905 Műszaki naptár. 9. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1905, "Pátria". Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy hiányzó lappal, egy lap és egy kihajtható illusztráció kijár.
1908-1919 Emlékfüzet Záhonyi Alajos. Ötvenéves nyomdász-jubileumára. Bp.,1908, Pesti Könyvnyomda Rt., 1 t.+46 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lap javított. Benne a jubileumi emlékes műsorával.+ 1919 Typographia. 51. évf. 11 sz., 1919. márc. 14., szakadozott, 6 p. Benne Záhonyi Alajosra emlékező cikkel.
1908-1909 Litterae Circulares ad Venerabilem Clerum Diocesis Wesprimiensis. Anno 1908-Anno 1909. Veszprém, 1908-1909, Ex Typographaeo Dioecesano, VI+112+VII+138 p. Vászonkötésben.