Drucksachen

Zahl der Lose: 212

cca 1900 Kazán - Orsova - Vaskapu leporelló
12595.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1900 Imádkozók részlet, nyomat, felcsavarva,  49×49 cm
12596.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Málta. 22 kép / Malta 22 images. 15x11 cm
12597.

Rufpreis:
2 400 HUF

1901-1938 14 db különféle étlap, közte budapestiek illetve szecessziósak is
12598.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1901 A kolozsvári kereskedő társulat betegsegélyező pénztárának évkönyve. Szakadással. 16p.
12599.

Rufpreis:
1 000 HUF

12600.

Rufpreis:
1 800 HUF

12601.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1905 3 db sztereókép: Washington, Montreal, Bonanza és Eldorado patak, viseltes állapotban, 9x17,5 cm
12602.

Rufpreis:
1 200 HUF

12603.

Rufpreis:
1 600 HUF

1908-1919 Emlékfüzet Záhonyi Alajos. Ötvenéves nyomdász-jubileumára. Bp.,1908, Pesti Könyvnyomda Rt., 1 t.+46 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lap javított. Benne a jubileumi emlékes műsorával.+ 1919 Typographia. 51. évf. 11 sz., 1919. márc. 14., szakadozott, 6 p. Benne Záhonyi Alajosra emlékező cikkel.
12604.

Rufpreis:
2 000 HUF

1908-1909 Litterae Circulares ad Venerabilem Clerum Diocesis Wesprimiensis. Anno 1908-Anno 1909. Veszprém, 1908-1909, Ex Typographaeo Dioecesano, VI+112+VII+138 p. Vászonkötésben.
12605.

Rufpreis:
1 000 HUF

1909 Magyar nyelvőr. XXXVIII. évfolyam. Szarvas Gábor folyóirata. Szerk.: Simonyi Zsigmond. Bp.,1909, Magyar Nyelvőr. 2+480 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel.
12606.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF