1909 Magyar nyelvőr. XXXVIII. évfolyam. Szarvas Gábor folyóirata. Szer... https://www.darabanth.com/de/328-Fernauktion/328.0/Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000030/1909-Magyar-nyelvor-XXXVIII-evfolyam-Szarvas-Gabor-folyoirata-Szerk-Simonyi-Zsigmond-Bp-~II1831567
1831567
12606
328
Printed Materials
Beschreibung: 1909 Magyar nyelvőr. XXXVIII. évfolyam. Szarvas Gábor folyóirata. Szerk.: Simonyi Zsigmond. Bp.,1909, Magyar Nyelvőr. 2+480 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel.
: tánczos_gábor