https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 212

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1920 Bérczi D. Sándor női kézimunka értesítő. Színes, 64 oldalas képes katalógus gobelinekről, függönyökről, dísztárgyakról. 21x28 cm
1
12631.

cca 1920 Bérczi D. Sándor női kézimunka értesítő. Színes, 64 oldalas képes katalógus gobelinekről, függönyökről, dísztárgyakról. 21x28 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1922 Új Auróra. MIPSZ Almanach az 1922. évre. Szerk.: Dr. Dobai János, Somoskeőy István. Somos István rajzaival. Pozsony, 1922, "Concordia." Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel,16-25 oldalak között hiányzó lapokkal.
1
12632.

1922 Új Auróra. MIPSZ Almanach az 1922. évre. Szerk.: Dr. Dobai János, Somoskeőy István. Somos István rajzaival. Pozsony, 1922, "Concordia." Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel,16-25 oldalak között hiányzó lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1922 Bp., Fidibusz XVIII. évfolyam 45. szám, címlapon Rónai karikatúrájával
1
12633.

1922 Bp., Fidibusz XVIII. évfolyam 45. szám, címlapon Rónai karikatúrájával

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1925 Chumra László Budapest IV. Ferenciek tere, Märklin katalógus, hajtott, sérült, 32p
1
12634.

cca 1925 Chumra László Budapest IV. Ferenciek tere, Märklin katalógus, hajtott, sérült, 32p

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1925 Győr, a győri helyőrség tisztikara meghívója helyőrségi táncestélyre, borítékkal
1
12635.

1925 Győr, a győri helyőrség tisztikara meghívója helyőrségi táncestélyre, borítékkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1926 Magyar Művészet. 1926. II évf. A Szinyei Merse Pál Társaság művészeti folyóirata. Szerk. Majovszky Pál. Több száz szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.
1
12636.

1926 Magyar Művészet. 1926. II évf. A Szinyei Merse Pál Társaság művészeti folyóirata. Szerk. Majovszky Pál. Több száz szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1926 Áller Képes Családi Lapja 48. és 50. szám, képregényekkel, stb.
1
12637.

1926 Áller Képes Családi Lapja 48. és 50. szám, képregényekkel, stb.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1927 Bp., Meghívó a Hősök temetőjében rendezendő emlékünnepélyre
1
12638.

1927 Bp., Meghívó a Hősök temetőjében rendezendő emlékünnepélyre

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1927 Seres Rezső: "Legyen az én aranyos kicsi babám ...! " - blues kotta
1
12639.

1927 Seres Rezső: "Legyen az én aranyos kicsi babám ...! " - blues kotta

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
9
 
1928 Budapesti Szemle. Szerk.: Voinovich Géza. 1928 január-február, április-május, augusztus, december, 602-603, 605-606., 609-613. számok. Bp., 1928, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, 606., 609., 611.,612. számok felvágatlan példányok, jó állapotban.
1
12640.

1928 Budapesti Szemle. Szerk.: Voinovich Géza. 1928 január-február, április-május, augusztus, december, 602-603, 605-606., 609-613. számok. Bp., 1928, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, 606., 609., 611.,612. számok felvágatlan példányok, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928 Széphalom. Szerk.: Zolnai Béla. II. évf. 7-8.,11-12. számok. Szeged, 1928, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Papírkötés.
1
12641.

1928 Széphalom. Szerk.: Zolnai Béla. II. évf. 7-8.,11-12. számok. Szeged, 1928, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes nyomtatvány tétel, 12 db: 1928 Képzőművészet II. évf. 11. szám, 1930 A Műgyűjtő. 11. szám, 1939 A főnök lapja. III. évf. 3. szám, 1942 Magyar Csillag II. évf. 14. szám, 1943. Forrás. I. évf. 1. szám, 1947 Magyarok. III. évf. 11. szám, 1935-1948 Vigilia. XIII. évf. 12 szám, III. kötet Lisieuxi Szent Teréz, 1948-1949 Forum III. évf. 3., IV. évf. 1. szám,1988 Hans Scheib Figuren/Radierungen, Szokolay Béla: Mai Iparművészet (sérült, foltos). Különféle kiadásban, változó állapotban.
1
12642.

Vegyes nyomtatvány tétel, 12 db: 1928 Képzőművészet II. évf. 11. szám, 1930 A Műgyűjtő. 11. szám, 1939 A főnök lapja. III. évf. 3. szám, 1942 Magyar Csillag II. évf. 14. szám, 1943. Forrás. I. évf. 1. szám, 1947 Magyarok. III. évf. 11. szám, 1935-1948 Vigilia. XIII. évf. 12 szám, III. kötet Lisieuxi Szent Teréz, 1948-1949 Forum III. évf. 3., IV. évf. 1. szám,1988 Hans Scheib Figuren/Radierungen, Szokolay Béla: Mai Iparművészet (sérült, foltos). Különféle kiadásban, változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse