Drucksachen

Zahl der Lose: 212

1934 A Jubilehe II. Országos bélyegkiállítás számozott meghívója. Hátoldalán rajzzal
12667.

Rufpreis:
2 000 HUF

1934 Meghívó a Magyar Keresztény Szociális Vasutasok Orsz. Gazd. Egyesületének veszprémi székházának avatására
12668.

Rufpreis:
800 HUF

Eger. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 2. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, két térképpel.
12669.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szeged. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, két térképpel.
12670.

Rufpreis:
1 800 HUF

12671.

Rufpreis:
2 000 HUF

12672.

Rufpreis:
1 600 HUF

1935 Magyar Úriasszonyok Lapja, XII. évf. 19-36. sz. Szerk.: Kertész Béla. Kopottas félvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel.
12673.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1935 Az Ünnep képes szakirodalmi hetilap II. évfolyamának 13 száma
12674.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1935 Motoros tolatómozdony összeállítási rajza, 66x78 cm./ 1935 Plan of motorized shunting locomotive, 66x78 cm.
12675.

Rufpreis:
2 000 HUF

12676.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1936 Magyarság Évkönyve. Bp., Globus. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
12677.

Rufpreis:
1 600 HUF

1937 A Benkő Bank rt. és a M. kir. Osztálysorsjáték sorsjátékainak reklámnyomtatványa
12679.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF