Drucksachen

Zahl der Lose: 212

1941 Mérnökbál. Hungária Magyar Technikus Egyesület Masztaba, Szittya és Molekula Csoportjai rendezésében. Legfőbb védnökök, fővédnökök, védnökök, háziasszonyok, házikisasszonyok, elnökök, rendezők teljes névsorával. Bp., Mérnök-nyomda. Papírkötés, hiánnyal a hátsó borítón.
12692.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1942 Budapest 14 képet tartalmazó mappa a fő látványosságokról. 23x20 cm A képeken kézzel írt feliratozás
12693.

Rufpreis:
1 800 HUF

1942 A természet. Szerk.: Nadler Herbert. 1942. január-december, XXXVIII. évf. 1-12. szám. Teljes évfolyam. Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny., 144+4 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a szennylapok hiányoznak, két lap (a tartalomjegyzék) kijár.
12694.

Rufpreis:
10 000 HUF

1942 Vitéz Horthy István, Magyarország kormányzóhelyettese a Délibáb(hiányos) és a Tolnai Világlapja címlapján
12695.

Rufpreis:
3 000 HUF

1943-1944 a Kalangya délvidéki irodalmi és művészeti folyóirat 3 lapszáma, érdekes írásokkal
12696.

Rufpreis:
800 HUF

1943 A m. kir. minisztérium rendelete az aranytárgyak előállításának és forgalmának szabályozása tárgyában
12697.

Rufpreis:
2 000 HUF

1943 OMVESZ általános ismertető Magyarország üdülési, nyaralási és sportolási lehetőségeiről, térképe ismertető füzet
12698.

Rufpreis:
1 000 HUF

1943 Köhler Ernő:  Mosószappanok és mosószerek 52p.
12699.

Rufpreis:
1 000 HUF

1944-1945 Technika, 6 szám: 1944 Technika. A Magyar Mérnökök Lapja. 25. évf. 9. sz. Szerk.: Dr. Pattanttyús Á. Géza, Eőri Fintor Zoltán. Bp., "Élet"-ny. 1945 Technika. A Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai 246-250. füzetek. Bp., "Élet"-ny. A 247. füzet borítója szakadt, hiányos.
12700.

Rufpreis:
3 000 HUF

1944-1964 Vegyes nyomtatvány tétel.  1944 A Magyar Mérnök- és Építészegylet Közlönye. 1944. 78. kötet. 20. sz. Szerk.: Beliczay András. Bp., Stádium-ny., XII+818-828 p. Papírkötés, a borítója leszakadt, intézményi bélyegzővel.  1958 Építőkisipari Egységárgyűjtemény. Bp.,1958, Építésügyi Főosztály(, Sztálinvárosi Nyomda-ny.). Papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 3000 példányban. 1964 Sorházak és társasházak. Tájékoztató tervgyűjtemény az 1964. évben megjelent sorház és társasház-típustervekről. Bp.,1964, Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés, javított, kissé sérült kötéssel, foltos borítóval.
12701.

Rufpreis:
1 000 HUF

1944 december. Tolbuchin és Malinovszkij szovjet marsallok Budapest népéhez intézett felhívása 4p.
12702.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

1945 az Orosházi hírek, a Magyar Nemzeti Függetlenségi Front orosházi lapja 2. évf. 64. lapszáma (ápr. 25.), érdekes aktuális hírekkel Berlin elfoglalásáról, "svábhazaárulókról", stb.
12703.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF