Drucksachen Zahl der Lose: 212
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1830044
12716
328
Printed Materials
cca 1950-1960 IBUSZ különvonat feliratú plakát, hajtott, 58x16 cm
1783638
12717
328
Printed Materials
1953 Kéziszerszámok. Háromnyelvű képes kiadvány. Bp., 1953. Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. 735p. Laza egészvászon kötésben. 1829388
12718
328
Printed Materials
1953 Népsport IX. évf. 175-261. számai, 1953. szeptember 1.-december 31. Félvászon-kötésben, szakadozott lapokkal, az első lap szakadt, sérült. Benne számos izgalmas korabeli hírrel, benne a magyar sport, labdarúgás, közte a Honvéd és az Aranycsapat híreivel, közte: a londoni 6:3 híreivel (236-237-238), benne az Esti Budapest 1953. november 25. rendkívüli kiadásával (egy lap.), fotókkal. 1757771
12719
328
Printed Materials
cca 1954 10 db Színház és Mozi újság vegyes minőségben
1827545
12720
328
Printed Materials
1955 Rákosi emléklap 30x20 cm 1784441
12721
328
Printed Materials
1956 Népakarat. I. évf. 3. szám. 1956. november 3., szakadozott, az egyik lap szakadt, ragasztott, 6 p.
1718777
12722
328
Printed Materials
1956 Magyar Építőipar 1956. V. évf. 2. szám.
1757770
12723
328
Printed Materials
1957-1962 A Film Színház Muzsika c. újság szórványszámai az induló évfolyamtól. Összesen 30 db
1748831
12724
328
Printed Materials
1957 Jahrbuch des Eisenbahnwesens. 8. Folge. Darmstadt, Carl Röhrig. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, fekete-fehér fotókkal, német nyelven.
1630152
12725
328
Printed Materials
1828823
12726
328
Printed Materials
1959 Balatoni Camping, ismertető prospektus, kiadja az Országos Idegenforgalmi Tanács, 60p
1783995
12727
328
Printed Materials
1959 a Magyar sakkélet 3 lapszáma, érdekes írásokkal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF