Drucksachen

Zahl der Lose: 212

cca 1950-1960 IBUSZ különvonat feliratú plakát, hajtott, 58x16 cm
12716.

Rufpreis:
1 200 HUF

1953 Kéziszerszámok. Háromnyelvű képes kiadvány. Bp., 1953. Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat.  735p. Laza egészvászon kötésben.
12717.

Rufpreis:
2 000 HUF

1953 Népsport IX. évf. 175-261. számai, 1953. szeptember 1.-december 31. Félvászon-kötésben, szakadozott lapokkal, az első lap szakadt, sérült. Benne számos izgalmas korabeli hírrel, benne a magyar sport, labdarúgás, közte a Honvéd és az Aranycsapat híreivel, közte: a londoni 6:3 híreivel (236-237-238), benne az Esti Budapest 1953. november 25. rendkívüli kiadásával (egy lap.), fotókkal.
12718.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1954 10 db Színház és Mozi újság vegyes minőségben
12719.

Rufpreis:
800 HUF

1955 Rákosi emléklap 30x20 cm
12720.

1955 Rákosi emléklap 30x20 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 Népakarat. I. évf. 3. szám. 1956. november 3., szakadozott, az egyik lap szakadt, ragasztott, 6 p.
12721.

Rufpreis:
800 HUF

1956 Magyar Építőipar 1956. V. évf. 2. szám.
12722.

Rufpreis:
800 HUF

1957-1962 A Film Színház Muzsika c. újság szórványszámai az induló  évfolyamtól. Összesen 30 db
12723.

Rufpreis:
2 000 HUF

1957 Jahrbuch des Eisenbahnwesens. 8. Folge. Darmstadt, Carl Röhrig. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, fekete-fehér fotókkal, német nyelven.
12724.

Rufpreis:
2 000 HUF

12725.

Rufpreis:
1 200 HUF

1959 Balatoni Camping, ismertető prospektus, kiadja az Országos Idegenforgalmi Tanács, 60p
12726.

Rufpreis:
2 000 HUF

1959 a Magyar sakkélet 3 lapszáma, érdekes írásokkal
12727.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF