Tétel

Katalognummer:

12718.
Beendet 328. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

1953 Népsport IX. évf. 175-261. számai, 1953. szeptember 1.-december 31. Félvászon-kötésben, szakadozott lapokkal, az első lap szakadt, sérült. Benne számos izgalmas korabeli hírrel, benne a magyar sport, labdarúgás, közte a Honvéd és az Aranycsapat híreivel, közte: a londoni 6:3 híreivel (236-237-238), benne az Esti Budapest 1953. november 25. rendkívüli kiadásával (egy lap.), fotókkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván