1867 John Hay ezredes, az Észak-amerikai Szabad-államok bécsi képviselőjének kőnyomatos portréja. Marastoni József munkája. / Lithographic portrait 20x26 cm.
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.
1878 Zeitschrift des Oesterreichischen Ingenieur und Architekten-Vereins. XXX. évf. Szerk.: Dr. William Tinter. Wien, 1878, R. v. Waldheim, 6+191 p.+38+1 t. Német nyelven. Korabeli kopott félbőr-kötés./ Leather-binding, with worn cover, in German language.
1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.
1884-1891 Veszprém, egyházi vagy egyházi témájú körlevelek gyűjteménye. Magyar és latin nyelven. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, kopott, sérült borítóval, közte szakadt, sérült, és néhány kijáró lapokkal. Benne Ferenc Józsefnek Rudolf halálát követő részvétnyilvánításokat megköszönő körlevelével.
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1896-1902 A gróf Károlyi Istvánné Csekonics Margit grófnő védnöksége s a páli Szt Vincéről nevezett irgalmas nővérek vezetése alatt álló nagykárolyi Margit leánynevelő intézet értesítője 5 egymás utáni év