https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 165
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1707878
15669
326
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Art Now vol. 1., Taschen poszterkönyv. Köln,1991 Taschen. Papírkötés, angol,német, és francia nyelven, 6 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1671318
15670
326
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Cs. Kovács László szobrászművész kiállítása. Bp., 1979, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1668823
15671
326
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
I. Nemzetközi Kisplasztikai Biennálé. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1971, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1670975
15672
326
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Képzőművészetek Szövetsége Keletmagyarországi Területi Szervezete jubileumi kiállítása. 1965-1975. Szerk.: Tiless Béla. Bp., 1975, DEÁSZ Nyomda-ny. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1670947
15673
326
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Hét holland művész. Műcsarnok. Budapest 1977. március 11. - április 4. A kiállítás anyagát és a katalógust Hnneke de Man, Gij van Tuyl (Amszterdam) és Néray Katalin (Budapest) állította össze. Bp., 1977, OKISZ Labor Nyomda. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1677138
15674
326
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Jávor Piroska festőművész és Asszonyi Tamás szobrászművész kiállítási katalógus. 1978 Képcsarnok. Kecskemét, 1978, Petőfi Nyomda. Papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1677142
15675
326
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Bolmányi Ferenc festőművész kiállítása. Bp., 1966, Révai Nyomda. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1691735
15676
326
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Szentkirályi Zoltán: Az építészet világtörténete I-II. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1983, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1690968
15677
326
0
3600
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Története I-II. Szerk.: Gerevich László, Kosáry Domokos. Bp., 1975, Akadémia Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, mellékletekkel. 1690958
15678
326
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Palotás László - Dr. Nemeskéri-Kiss Géza - Dr. Medved Gábor - Dr. Träger Herbert: Hidak. Bp.,1987, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1694039
15679
326
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Zádor Anna: A klasszicizmus és romantika építészete Magyarországon. Bp., 1981. Magyar Helikon
Das Lot is nicht erreichbar
1469188
15680
326
0
5000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse