Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 165
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1674735
15693
326
Books: Architecture, Art
Katarína Malecková: Hodiny. Bojnice, 2003, Slovenského národného múzea-Múzea Bojnice. Kiadói papírkötés, színes fotókkal illusztrálva, szlovák nyelven./ Paperbinding, in Slovakian language.
1677013
15694
326
Books: Architecture, Art
200 Meisterwerke. Wien, 1931, Kunsthistorisches Museum, 168 p. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, német nyelven./Paperbinding, in German language.
1613072
15695
326
Books: Architecture, Art
Lédács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötésben.
1785327
15696
326
Books: Architecture, Art
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet. 1882-1944. Bp.,1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban, jó állapotban. 1783893
15697
326
Books: Architecture, Art
Pogány Frigyes: Itália építészete I-II. Az építészet világa 4.,6., Bp.,1974-1975, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1782640
15698
326
Books: Architecture, Art
Berente Ági: Feng Shui az otthonomban Bp., 2006. Vagabund
1788386
15699
326
Books: Architecture, Art
Hegedűs János: Kerámia és kőburkolatok. Bp., 1983. Műszaki Könyvkiadó
1783705
15700
326
Books: Architecture, Art
René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, az egyik gerincen kis sérüléssel.
1784490
15701
326
Books: Architecture, Art
Varga Győző: Garay (János) - Kodály Zoltán: Háry János. Varga Győző rajza. Bp.,1999, Szerzői kiadás, (Regiszter Nyomda), 2 sztl. lev.+12 t.+2 sztl. lev. Magyar és angol nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés. A szerző-grafikus, Varga Győző (1929-2015) által dedikált.
1757177
15702
326
Books: Architecture, Art
Orlay Jenő Chappy: Dzsessz-dobbal a világ körül. Dedikált! Bp. 1943. Szerző. 252 p. 14 t. (fotók). Kiadói félvászon kötésben.
1757789
15703
326
Books: Architecture, Art
1755422
15704
326
Books: Architecture, Art
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF