Dercsényi Balázs-Hegyi Gábor-Marosi Ernő-Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Szentimrei Judit: Széki iratosok. Bukarest, 1982. Kriterion. 46t. Egészvászon mappában. A táblákat Haáz Sándor, a szövegközti rajzokat Haáz Katalin készítette. A fényképek a szerző és Szabó Tamás felvételei.
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei. 100 képpel illusztrált katalógus. Budapest, 1939, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben
D. Fehér Zsuzsa, Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt, foltos papír védőborítóban.