Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 165
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1721083
15657
326
Books: Architecture, Art
Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült, viseltes kötéstáblákkal, kissé sérült kötéssel.
1720129
15658
326
Books: Architecture, Art
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 405 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1709379
15659
326
Books: Architecture, Art
Körmöczi László: A művészi nevelés. Bp., 1942, Exodus. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal.
1581301
15660
326
Books: Architecture, Art
1656004
15661
326
Books: Architecture, Art
Déry Attila: Nemzeti kísérletek építészetünk történetében. Bp., 1995, Plinthosz Bt. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva.
1633665
15662
326
Books: Architecture, Art
Lédács Kiss Aladár - Szűts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1977. Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1667010
15663
326
2200
Books: Architecture, Art
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Budapest, 1972, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1667039
15664
326
Books: Architecture, Art
Mitrovics Gyula: A műalkotás szemlélete. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa, XVI+334 p.+24 t.(képmellékletek.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papír védőborító szakadt, hiányos, foltos, a kötéstáblák belseje foltos.
1670878
15665
326
Books: Architecture, Art
Czóbel Béla (1883-1976) kiállítása 1976. Balatonboglár május-július - Debrecen július-augusztus. Kiállítást rendezte Kratochwill Mimi. Kiállítási katalógus. hn., 1976, Szolnoki Nyomda Vállalat-ny, 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés. 1668816
15666
326
Books: Architecture, Art
Európai bútorok a XV-XVII. században. Szerk.: Batári Ferenc. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Bp., 1976, Népművelési Propaganda Iroda. Harmadik, javított kiadás. Kiadói tűzött papírkötés.
1670859
15667
326
Books: Architecture, Art
1666976
15668
326
Books: Architecture, Art
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF