Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 165
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1623549
15621
326
Books: Architecture, Art
1778327
15622
326
Books: Architecture, Art
Gregory, R.L. - Gombrich, E.H.: Illúzió a természetben és a művészetben. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1775870
15623
326
Books: Architecture, Art
Bognár Róbert (szerk.): Váli Dezső B. napló. Grafikák 1959-2009. Bp., 2009, ÚMK. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1778311
15624
326
Books: Architecture, Art
Tibori János: Békéscsabai népi szőttesminták. Bp., 2008, Békéscsabaiak Baráti Köre Egyesület, megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1771220
15625
326
3400
Books: Architecture, Art
1768746
15626
326
Books: Architecture, Art
Rudolf Payer-Thurn, Hermann Reuther: Grillparzer im Bilde. Wien, 1930. Bibliophilen-Gesellschaft., 13 + 3 p. + 43 t. Sorszámozott 413/600. Aranyozott egészvászon tékában, jó állapotban. / In full linen case. 32x43 cm
1792013
15627
326
Books: Architecture, Art
Nánay István: Magyar televízióművészet 1957-1977. Bp.,1978, Magyar Televízió. Kiadói papírkötés.
1812447
15628
326
Books: Architecture, Art
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db: Tandori Dezső: Baranyay. Bereczky Loránd: Kocsis. Hegyi Loránd: Kocsis. Bp., 1979-1981, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
1750878
15629
326
Books: Architecture, Art
1757596
15630
326
Books: Architecture, Art
Derkovits Gyuláné: Mi ketten. Emlékezés Derkovits Gyulára. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1769000
15631
326
Books: Architecture, Art
Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts. N. 22. Katona Imre: La Prédication de Saint Jean-Baptiste de Bruegel. Bp.,1963, ny.n., 41-69+145-168 p. Francia és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, Katona Imre (1927-) művészettörténész dedikációjával.
1775690
15632
326
Books: Architecture, Art
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,(1934), Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF