Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 165

Gombrich, E. H.: A művészet története. Fordította: G. Beke Margit, Falvay Mihály. Bp., 1975, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15597.

Rufpreis:
1 000 HUF

15598.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Vasari A renaissance nagy művészei. Bp., é.n. Abc. Kiadói félbőr kötésben.
15599.

Rufpreis:
1 000 HUF

D Fehér Zsuzsa, Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Budapest, 1971, Corvina. Egészvászon kötésben
15600.

Rufpreis:
1 000 HUF

Le Corbusier:Új építészet felé. Bp., 1981. Corvina
15601.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss Benedek: Korong Matyi álma (Álom Kovács Margit kerámiáira) Bp., 1980.
15602.

Rufpreis:
800 HUF

2 db épület tervezéssel kapcsolatos könyv:   Ipari épületszerkezetek részlettervgyűjteménye. Szerk.: Katona József. Bp.,1951, É. M. Építőipari Könyv- és Lapkiadó Vállalat. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 2000 példányban.  Dr. Gádoros Lajos: Középülettervezés. Segédlet. Bp.,1977, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 333 példányban.
15603.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel.
15604.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szekér László: A nemzet színháza építésének 150 éves története. Bp.,1987, Műszaki. Kiadói papírkötés.
15605.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gerevich Tibor: A krakói Czartoryski-képtár olasz mesterei. Bp.,1918, Franklin-Társulat. Szövegközti és egészoldas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
15606.

Rufpreis:
3 000 HUF

Falk Géza: Beethoven összes szimfóniái. Beethoven élete, emberi és művészi problémái, összes szimfóniáinak elemzése és ismertetése. 188 kótapéldával és 17 műmelléklettel. A könyv valamennyi rajza Bánó Endre alkotása. Bp., 1943, Szöllősy Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotú papír védőborítóval
15607.

Rufpreis:
1 000 HUF

A képzőművészet iskolája II.(A festészet, grafika, szobrászattechnikai eljárásai; A rajz, festészet, a grafika és a szobrászat újabb eszközei és eljárásai, a restaurálás, a térábrázolás, a fény- és színtan, a művészeti anatómia). Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés + Dercsényi Dezső: Zádor Anna: Kis magyar művészettörténet. Bp., Képzőművészeti alap
15608.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF