https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 65

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Émile Boutroux: Tudomány és vallás a jelenkori philosophiában. Fordította Fogarasi Béla. Bp., 1914, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1
15970.

Émile Boutroux: Tudomány és vallás a jelenkori philosophiában. Fordította Fogarasi Béla. Bp., 1914, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Philipp Kálmán: Társalgási alapon szerkesztett új német nyelvtan. (Deutsche konversations-grammatik für Ungarn.) Tankönyvsorozat Gaspey-Otto-Sauer módszer. Heidelberg, 1922, Groos Gyula. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban.
1
15971.

Dr. Philipp Kálmán: Társalgási alapon szerkesztett új német nyelvtan. (Deutsche konversations-grammatik für Ungarn.) Tankönyvsorozat Gaspey-Otto-Sauer módszer. Heidelberg, 1922, Groos Gyula. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Balás Károly: A jövedelemeloszlás főágai a kapitalizmus korában. Fejezetek a politikai gazdaságtan köréből. Első rész. Bp., 1913, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Korabeli egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a címlap javított, a hátsó kötéstáblán, és a lapok egy részének alsó részén golyó ütötte sérülésekkel, de a szöveg épp és teljes. Első kiadás. Ritka.
1
15972.

Balás Károly: A jövedelemeloszlás főágai a kapitalizmus korában. Fejezetek a politikai gazdaságtan köréből. Első rész. Bp., 1913, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Korabeli egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a címlap javított, a hátsó kötéstáblán, és a lapok egy részének alsó részén golyó ütötte sérülésekkel, de a szöveg épp és teljes. Első kiadás. Ritka.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Szociológiai Könyvtár 4 kötete: Feliz La Dantec: a biológiai filozófia elemei. H. Leopold Lajos: A presztízs; Kropotkin: A kölcsönös segítség, mint természettörvény. Daniel Arnold: Föld és társadalom. Bp., 1905-1908 Athenaeum. Egészvászon sorozatkötésben.
1
15973.

A Szociológiai Könyvtár 4 kötete: Feliz La Dantec: a biológiai filozófia elemei. H. Leopold Lajos: A presztízs; Kropotkin: A kölcsönös segítség, mint természettörvény. Daniel Arnold: Föld és társadalom. Bp., 1905-1908 Athenaeum. Egészvászon sorozatkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1904, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Első kiadás.
1
15974.

Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1904, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kropotkin Péter: Kölcsönös segítség mint természettörvény. Fordította Dr. Madzsar József. Bp., 1924, Népszava. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
15975.

Kropotkin Péter: Kölcsönös segítség mint természettörvény. Fordította Dr. Madzsar József. Bp., 1924, Népszava. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Népi kultúra - Népi társadalom. MTA Néprajzi Kutató Csoportjának évkönyve V-VI. kötet. Szerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1971, Akadémia kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
1
15976.

Népi kultúra - Népi társadalom. MTA Néprajzi Kutató Csoportjának évkönyve V-VI. kötet. Szerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1971, Akadémia kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Ortutay Gyula: A nép művészete. Bp., 1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.  Dömötör Tekla: A népszokások költészete. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
1
15977.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Ortutay Gyula: A nép művészete. Bp., 1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Dömötör Tekla: A népszokások költészete. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest, 1926, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, geincen kis sérüléssel
1
15978.

Dr. Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest, 1926, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, geincen kis sérüléssel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balassa Iván-Ortutay Gyula: Magyar néprajz. Bp., 1979. Corvina. Egészvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval.
1
15979.

Balassa Iván-Ortutay Gyula: Magyar néprajz. Bp., 1979. Corvina. Egészvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arthur Schopenhauer: Az akarat szabadságáról. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Kelen Ferenc. Filozófiai Írók Tára+Erdélyi János: A bölcsészet Magyarországon. Erdélyi János bölcsészeti dolgozatai. Filozófiai Írók Tára. (Egybekötve.) Bp., 1885-1903, Franklin, 125+3+VIII+156 p. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított gerinccel, ceruzás bejelölésekkel.
1
15980.

Arthur Schopenhauer: Az akarat szabadságáról. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Kelen Ferenc. Filozófiai Írók Tára+Erdélyi János: A bölcsészet Magyarországon. Erdélyi János bölcsészeti dolgozatai. Filozófiai Írók Tára. (Egybekötve.) Bp., 1885-1903, Franklin, 125+3+VIII+156 p. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított gerinccel, ceruzás bejelölésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zoltán József: Népi szórakozások a reformkori Pest-Budán. (Az 1959-ben készült tanulmány első kiadása.) Gaal György A tudós palótz avagy Furkáts Tamásnak Mónosbélbe lakó sógor-urához irtt levelei. /1-6. köt./ (Az 1803-1804-ben megjelent mű hasonmás kiadása) Budapest, 1975, készült a FSZEK Budapest Gyűjteményének gondozásában, 1000 példányban, fekete fehér képekkel, papírkötésben
1
15981.

Zoltán József: Népi szórakozások a reformkori Pest-Budán. (Az 1959-ben készült tanulmány első kiadása.) Gaal György A tudós palótz avagy Furkáts Tamásnak Mónosbélbe lakó sógor-urához irtt levelei. /1-6. köt./ (Az 1803-1804-ben megjelent mű hasonmás kiadása) Budapest, 1975, készült a FSZEK Budapest Gyűjteményének gondozásában, 1000 példányban, fekete fehér képekkel, papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse