Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 65

Olasz nyelvkönyv és szótár:   Dr. Móritz György-Dr. Szabó Győző: Olasz nyelvkönyv. I/A. Nyelvkönyv kezdőknek. I primi due passi. Bp.,2000,Nemzeti Tankönyvkiadó. 5. kiadás. Kiadói papírkötés.   Herczeg Gyula: Olasz-magyar, magyar-olasz szótár. kisszótár sorozat. Bp.,1987, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, a magyar-olasz szótár részben pár lap kijár.
15946.

Rufpreis:
2 000 HUF

15947.

Rufpreis:
1 600 HUF

15948.

Rufpreis:
6 000 HUF

15949.

Rufpreis:
6 000 HUF

15950.

Rufpreis:
8 000 HUF

15951.

Rufpreis:
6 000 HUF

15952.

Rufpreis:
3 000 HUF

15953.

Rufpreis:
1 000 HUF

15954.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bertrand Russel: Házasság és erkölcs. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1934. Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
15955.

Rufpreis:
1 200 HUF

15956.

Rufpreis:
1 000 HUF

15957.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF