Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 65

Halassy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp.,é.n.,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó állapotban.
15958.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szelényi Ödön: A filozófia alapfogalmai. Tudományos zsebkönyvtár 195. szám. Bp.,1907, Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal. Kiadói papírkötés, kissé sérült kötéssel.
15959.

Rufpreis:
1 200 HUF

Latin-magyar zsebszótár a középiskolák számára. I. Latin-magyar rész. II. Magyar-latin rész.  Szerk.: Schmidt József. Bp.,én., Athenaeum, 429+3+303 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
15960.

Rufpreis:
2 000 HUF

Raoul Allier: Kultúra és varázslat. Fordította: Győry János. Bp.é.n.,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15961.

Rufpreis:
800 HUF

Csebokszarov - Csebokszarova: Népek, rasszok, kultúrák. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15962.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szitnyai Elek: Az életfilosofia problémái. Bp., 1911, Franklin-Társulat, VII+314 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel.
15963.

Rufpreis:
1 200 HUF

15964.

Rufpreis:
5 000 HUF

15965.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes görög nyelvvel foglalkozó könyvtétel, 2 db:  Mohay András: Újgörög-magyar kéziszótár. Bp.,1988, Akadémiai Kiadó.  Curtius György: Görög nyelvtan. (Mondattan.) Fordította: Dr. Ábel Jenő. Bp.,1885, Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés.
15966.

Rufpreis:
1 200 HUF

Balassa Iván: A határainkon túli magyarok néprajza. Bp.,1989, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15967.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sík Sándor: Esztétika II. kötet.: A mű és a művész. Bp.,(1942), Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Kis szakadással. Első kiadás
15968.

Rufpreis:
800 HUF

15969.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF