Dr. Fellner Frigyes: A nemzetközi fizetési mérleg és alakulása Magyaroszágon. Magyar Közgazdasági Könyvtár. Bp., 1908, Politzer-féle Könyvkiadóvállalat. Átkötött félvászon-kötés, néhány helyen ceruzás aláhúzásokkal.
Pugin Leo: Franczia nyelv rendszeres tankönyve.(Franczia-magyar és magyar-franczia szótárral.) I. kötet. A polgári iskolák és középtanodák számára. Bp., 1876, Eggenberger (Hoffmann és Molnár), VII+324 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, a borítója részben elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
Boda István (1894-1979):A magyar alkalmazkodás problémája. Új élet felé 10. szám. Bp., é.n.(1941), Studium,16 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, volt könyvtári példány.
Dr. Klamarik János: A magyarországi középiskolák ujabb szervezete történeti megvilágítással. Bp., 1893, Eggenberger-féle (Hoffmann és Molnár) könyvkereskedés, VIII+640 p. Átkötött modern félvászon kötés, jó állapotban. Egyetlen kiadás.
Katona Béla: Magyarország közgazdasága. Közgazdasági évkönyv 1940 évről. Bp.,(1941), Gergely R., 610 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, jó állapotban.